Masaža prostate

Slatka Mimi je radila fantastične masaže prostate, ali nje nema već duže vrijeme.
Ima li tko kakav update što je sa njom?

Je li tko probao FFM sendvič sa straponom ili da poznaje dvije zgodne cure koje rade to?
Jebeš jednu curu u misionarskoj pozi, a druga tebe jebe sa straponom.
Pretpostavljam da je tako moguće postići nevjerojatan orgazam.
Ovo bih volio probati:

1622293743079.jpeg
 
Slatka Mimi je radila fantastične masaže prostate, ali nje nema već duže vrijeme.
Ima li tko kakav update što je sa njom?

Je li tko probao FFM sendvič sa straponom ili da poznaje dvije zgodne cure koje rade to?
Jebeš jednu curu u misionarskoj pozi, a druga tebe jebe sa straponom.
Pretpostavljam da je tako moguće postići nevjerojatan orgazam.
Ovo bih volio probati:

Pogledajte prilog 1550
Mislim da bi se to s ove dvije dalo dogovoriti.
Kad sam bio vidio sam veliki crni strap on na ormariću. Nije im trebao pored mene, al vjerujem da ga po potrebi i na zahtjev koriste.

 
Slatka Mimi je radila fantastične masaže prostate, ali nje nema već duže vrijeme.
Ima li tko kakav update što je sa njom?

Je li tko probao FFM sendvič sa straponom ili da poznaje dvije zgodne cure koje rade to?
Jebeš jednu curu u misionarskoj pozi, a druga tebe jebe sa straponom.
Pretpostavljam da je tako moguće postići nevjerojatan orgazam.
Ovo bih volio probati:

Pogledajte prilog 1550
Ja ti jednino znam da je shemale Sharon s gemmom to radila takvu opciju nudila za 1600 kn za pol h i 2400 za 1h. Pa sad Nezz posto vidim da te zanima . I kakva je razlika između strapa i normalnog pimpaca pretpostavljam da je isti osjećaj kad ti nešto guraju. Samo sto je strap gumeni vise to možda jedina razlika. A za cure koje to rade Nezz mada vidio na ege kod skoro svake piše duo with woman ili tak sam Nezz jel im to znaci da je duo tipa ako imaš curu pa cura i ona i ti ili ona ima neku frendicu. A pretpostavljam da svaka s ege ak ima frendicu je moguće dogovorit sa strapom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh