Martina s Knežije

ako se netko sjeća one Martine sa Knežije koja je nestala prije par godina.ova me podjeća sa slikama na nju...
zovem ali se ne javlja...da li je tko uspio
 
Kak vreme prolazi...ja sam na Srednjacima pa sam do Martine na Knežiju išao skokom....pa kaj je to bilo prije 5 godina....
Hvala na analizi, da ne gubim vrijeme kod ove za koju sam pitao....,,,
nažalost danas nemam na lageru Martininu kategoriju....
 
Kak vreme prolazi...ja sam na Srednjacima pa sam do Martine na Knežiju išao skokom....pa kaj je to bilo prije 5 godina....
Hvala na analizi, da ne gubim vrijeme kod ove za koju sam pitao....,,,
nažalost danas nemam na lageru Martininu kategoriju....
Martina(Alex) je bila meni top, obožavala je sebe gledati u ogledalu dok pljuga kitu i mogu reći jedna meni osobno od boljih što se tiče pljuganja, voljela je sve progutati do zadnje kapi...
 
Znate li gdje je nestala ta Martina? Neko vrijeme sam joj bio čest gost, ali to je bilo davno.
Uh ta je bila nakvarcana do bola,egoistična,sto pitanja o izgledu i sl.
Volila je obrnutu kaubojku da se more gledati u ogledalo i sama sebe hvalisati.

Davno je to bilo ima 6-7 godina ako ne i vise.
 
Uh ta je bila nakvarcana do bola,egoistična,sto pitanja o izgledu i sl.
Volila je obrnutu kaubojku da se more gledati u ogledalo i sama sebe hvalisati.

Davno je to bilo ima 6-7 godina ako ne i vise.
Ne seri i jedi govna , mater ti jebem retardiranu , ti si plovio i seres ovdje djeci , krele nedojebano, usudjujes se prozivati ljude ovdje . Krv ti jebem , nisi pojebao vise od mene ni na jednom kontinentu .
 
Ne seri i jedi govna , mater ti jebem retardiranu , ti si plovio i seres ovdje djeci , krele nedojebano, usudjujes se prozivati ljude ovdje . Krv ti jebem , nisi pojebao vise od mene ni na jednom kontinentu .
rekle bi Keka i Toska stare kurvetine u Šibeniku
"sve sta si ti pojeba ja bih primila👀👀👁️"

Normabeli su na drugom portalu goatfuckeru.
Fanculo bastardo
 
ako se netko sjeća one Martine sa Knežije koja je nestala prije par godina.ova me podjeća sa slikama na nju...
zovem ali se ne javlja...da li je tko uspio

Ne seri i jedi govna , mater ti jebem retardiranu , ti si plovio i seres ovdje djeci , krele nedojebano, usudjujes se prozivati ljude ovdje . Krv ti jebem , nisi pojebao vise od mene ni na jednom kontinentu .
Martinu sam jeba jos daleke 2013 /14 kad je stajala tj.imala smjestaj na Knežiji.
Visoka oko 172-3,prekvarcana,narcisoidna,masaža nikakva,visece cice (2-3)pusenje 6/10,sex je bio moguč u svim pozama 6-7/10 ,svrsavanje u usta.Na momente nezainteresirana za jebačinu.Na Smokvi tražila 1000/h da bi doslo na 500.Nema je več dugo vrimena u opticaju .

Toliko o Martini ako je Luka Postar mislija na nju ,a vjerovatno je.
 
ajoj nje već dugo nema ja sam bio par puta kod nje meni je bila baš extra zgodna
dozvoljavala je svršavanje u usta i gutala je sve svaku kap
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh