Marija Meglaj

Javio sam joj se na Insta, ponudio večeru, putovanje, ali nisam htio direktno novce spominjat preko poruka.
Nije odgovorila, a možda nije ni pročitala.
Budem već nekako do nje, nadam se.
 
Kako je nastalo carstvo dotične, iskopao sam negdje u mnoštvu njen odgovor. Pa ko to voli nek izvoli. ''
Ako želiš malo zabave uz vatrene phonesex razgovore,
gledanje,striptiz i ostale perverzne igrice preko kamere,
ili da ti po želji snimim i pošaljem svoje privatne fotovideo uratke,javi se.
Sve što sam u mogućnosti ja ću ispuniti za tebe, jer sam otvorena sam za sve mogucnosti.
25god,ZG (Dubrava) SUSRET UŽIVO kasnije kad te malo bolje upoznam (što znaci da se prvo
dopisujemo,gledamo na cam,pricamo,razmjenjujemo fotke itd pa tek kasnije uživo...)
Susrete NE NAPLACUJEM, već ih radim iz osobnog zadovoljstva!

Ako te pali, i želiš se zabaviti na neke od gore navedenih načina
preko kamere,mobitela,emaila i slicno., ništa nije problem, naći ću vremena za tebe,
ali prije svega tražim da mi pošalješ malu nagradu,bonbon BON!

* Poruke u kojima me trazite nesto unaprijed automatski brisem i ne odgovaram na njih!!!
** Bila sam veoma jasna,sto obecam to i ispunim i to je to,nema nikakvog uvjeravanja, ista su pravila za sve!
*** Ne javljaj se sa nekim svojim terminima unaprijed, nakon poslanog bona zabava moze odmah krenuti!

Sto dobijes za bon?
Za 180/200kn sam dostupna TJEDAN DANA uvijek kada zelis malo zabave,fotke i videa snimam po zelji kako god zelis,
nista nije ograniceno.Za tebe sam otvorena za sve opcije, jer si najviše platio pa najviše i dobiješ.
Za 90kn jednodnevna zabava, kakvu god ti zelis, bez nekog pretjeranog vrememskog ogranicenja.

KAKO KUPITI BON?
1. Na bankomatu
2. Na tisku,benzinskoj,trgovini...
3. Ako si na pretplati tcoma mozes ga kupiti porukom, posaljes 90 ili 180 na 13240 i slijedis upute
4. Preko mobilnog bankarstva ako ga imas


Ako imas PAYPAL ili karticu za placanje, mozes mi na webshopu ferivico.hr kupiti poklon bon od 200 ili 300
Dovoljno je kod kupnje upisati moj email volimsexic@gmail.com, kako bi bon bio isporucen meni!

SKYPE: mackicabezgacica
mob/viber/vocap: 095 776 0565'' P.s. Ma ki to more platiti ;)
 
Kako je nastalo carstvo dotične, iskopao sam negdje u mnoštvu njen odgovor. Pa ko to voli nek izvoli. ''
Ako želiš malo zabave uz vatrene phonesex razgovore,
gledanje,striptiz i ostale perverzne igrice preko kamere,
ili da ti po želji snimim i pošaljem svoje privatne fotovideo uratke,javi se.
Sve što sam u mogućnosti ja ću ispuniti za tebe, jer sam otvorena sam za sve mogucnosti.
25god,ZG (Dubrava) SUSRET UŽIVO kasnije kad te malo bolje upoznam (što znaci da se prvo
dopisujemo,gledamo na cam,pricamo,razmjenjujemo fotke itd pa tek kasnije uživo...)
Susrete NE NAPLACUJEM, već ih radim iz osobnog zadovoljstva!

Ako te pali, i želiš se zabaviti na neke od gore navedenih načina
preko kamere,mobitela,emaila i slicno., ništa nije problem, naći ću vremena za tebe,
ali prije svega tražim da mi pošalješ malu nagradu,bonbon BON!

* Poruke u kojima me trazite nesto unaprijed automatski brisem i ne odgovaram na njih!!!
** Bila sam veoma jasna,sto obecam to i ispunim i to je to,nema nikakvog uvjeravanja, ista su pravila za sve!
*** Ne javljaj se sa nekim svojim terminima unaprijed, nakon poslanog bona zabava moze odmah krenuti!

Sto dobijes za bon?
Za 180/200kn sam dostupna TJEDAN DANA uvijek kada zelis malo zabave,fotke i videa snimam po zelji kako god zelis,
nista nije ograniceno.Za tebe sam otvorena za sve opcije, jer si najviše platio pa najviše i dobiješ.
Za 90kn jednodnevna zabava, kakvu god ti zelis, bez nekog pretjeranog vrememskog ogranicenja.

KAKO KUPITI BON?
1. Na bankomatu
2. Na tisku,benzinskoj,trgovini...
3. Ako si na pretplati tcoma mozes ga kupiti porukom, posaljes 90 ili 180 na 13240 i slijedis upute
4. Preko mobilnog bankarstva ako ga imas


Ako imas PAYPAL ili karticu za placanje, mozes mi na webshopu ferivico.hr kupiti poklon bon od 200 ili 300
Dovoljno je kod kupnje upisati moj email volimsexic@gmail.com, kako bi bon bio isporucen meni!

SKYPE: mackicabezgacica
mob/viber/vocap: 095 776 0565'' P.s. Ma ki to more platiti ;)
Bonovi veliš? 😅
Vjerojatno si stavio svoj broj haha
 
Nekako mi je naivno povjerovati da bi se bavila cam i online druženjima,kad služi tisuće samo što se naslikava,ima 700 000 pratitelja na Instagramu,stari joj ima obrt i penez ko dreka...da bi se jebavala sat vremena preko cama za 200-300 kn..nema smisla ..
 
Buraz, budi realan. Ne postoji osoba koja ne zna za nju. Oblaci se u najskuplje oblekice, jede u elitnim restoranima, putuje po svijetu u najskuplje hotele. Jel ti stvarno mislis da ce ona za 200 kn s tobom ic na video call? Fejk ko neboder
 
Pozdrav, da li netko ima ili zna nekog tko ima kontakt od doticne? Molio bih odgovore samo u inbox. Hvala
 
Sjecam je se dok je radila u team clubu, dobar sam sa vlasnikom tok kđiba,prije 7,8 god, valjda joj to bil prvi posao..
Zgodna cura , jakoo, pristupacna... Bilo je svasta u to vrijeme, i bez naplate.
Od kada je otisla iz kluba nisam je cise vidio.. steta, jako lijepa i kvalitetna cura, i uzivala je u sexu kao nijedna..
Neznam gdije je sada, probila se pa dobila krila.... Nekad je bila lijepa , jednostavna curica koja je voljela povremeno otići u wc sa npr samnom....a sada te tarife nemaju smisla.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh