MADJARSKA - Iskustva & recenzije

bio sam prije deset dana u pečuhu , za četiri dana dobio sam dvije kuverte sa crvenom povratnicom i globom od 210E za ugrožavanje prometa jer sam vozio peobrzo na izlazu iz pečuha, smradovi mađarski postavili na samim izlazima iz pečuha kamere na bandere i tamo je 50 ograničenje i ko ne vozi 49 na sat dobije 100€ uplatnicu nema 10%
 
bio sam prije deset dana u pečuhu , za četiri dana dobio sam dvije kuverte sa crvenom povratnicom i globom od 210E za ugrožavanje prometa jer sam vozio peobrzo na izlazu iz pečuha, smradovi mađarski postavili na samim izlazima iz pečuha kamere na bandere i tamo je 50 ograničenje i ko ne vozi 49 na sat dobije 100€ uplatnicu nema 10%
Kazes oni tebe izjebali za 210eur. Iz Nizozemske i Njemacke sam dobivao manje kazne. Do 30-40eur i ako platis odmah jos dobijes popust.
 
bio sam prije deset dana u pečuhu , za četiri dana dobio sam dvije kuverte sa crvenom povratnicom i globom od 210E za ugrožavanje prometa jer sam vozio peobrzo na izlazu iz pečuha, smradovi mađarski postavili na samim izlazima iz pečuha kamere na bandere i tamo je 50 ograničenje i ko ne vozi 49 na sat dobije 100€ uplatnicu nema 10%

Vozio si prebrzo i dobio si uplatnicu, i zbog toga su krivi smradovi mađarski.
 
Vozio si prebrzo i dobio si uplatnicu, i zbog toga su krivi smradovi mađarski.
vozio sam prije ulaza u Pečuh , znači prije table a oni su kameru postavili 50 metara prije table gdje je ograničenje 90 , a ja sam vozio u jednom smjero 58 kazna 300000 ft u drugo smjeru 64 kazna 450000 ft, uz obrazloženj da se več na 50 metara brzina ograničava na 50 na sat i stime da sam jako ugrozio saobračaj
 
Posjetio dotičnu:


Simpa djevojka, slike su njene, ima jebeno dupe, u stanu s nekom kolegicom, ali nije nudila u troje. Uredan stan, ona ne zna strani jezik, nešto malo nabada njemački. Cijena za 1h - 60€.

Što se tiče same akcije, pušenje prosječno, ništa posebno, iako se jako trudi popušit cijelog, nabija si ga u grlo i to je meni poprilično napaljujuće. Pušenje bez, uz pušenje ga naizmjenično i drka malo, dobra predigra.

Kod sexa inzistira da budem ja gore, upozorava me da mi je velik i da se ne nabijam jako, ne da da ga cijelog stavim (zapravo je djevojka onako, normala uska), ne želi ići gore nikako i to mi je dosta veliki turn off.. Tražim doggy da pokušam svršit, udaljava se od mene i jebem je s malo više pola kurca, nikako da ga cijelog stisnem i da se iznabijam pa da svršim, već sam polako iznerviran pa je tražim pušenje i drkanje do svršetka.

Sve zajedno nekih 45min, obukao se i otišao, ponavljao ne bi sigurno, ali sve u svemu solidno, osim problema oko veličine..
 

je li netko isao? odlicno izgleda pogotovo tko ne voli mrsavice.. imao dogovoreno, al onda zapelo na poslu pa morao otkazati

I bolje da si zapeo na poslu.. Na fotkama izgleda kao malo punija djevojka, onako, ima je, ali nije debela..

Nažalost uživo, debela i to poprilično, ako to voliš, svejedno razmisli jer ima odvratno neugodan smrad iz međunožja, ja sam se napalio na fotke i nakraju jedva svršio kad mi je pušila, na moju inicijativu s kondomom, čisto zato jer mi je bilo žao vremena koje sam utrošio da dođem do Kanisze (tad je tamo bila).

Nije ni skupa, mislim da je sat vremena rekla 50€, a pola sata 35€, tako nešto, što znači da sam ja platio pušenje 35€ :D

Prostor nije imala, još sam moramo otići po nju u neko selo, koje mi je doduše bilo usput..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh