MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Nisam nešto raspoložen za vožnju do Nagykanisze, dogovaram za sutra pa javim detalje, odmah iza prelaza Letenye :

 
Evo bio u Mađarskoj, granica (Goričan) nema problema, ništa ne traže/gledaju, samo pita gdje ideš.
Budimpešta nije krcata turistima ali ih ima, vjerojatno i zbog nogometa i prvenstva.
Parking se nažalost naplaćuje (lani je bio besplatan zbog pandemije, to je bilo gotovo orgazmično :ROFLMAO: ).
Cure su ustalile cijene na 20000 HUF sat, mlađe i atraktivnije traže i više. U hotelu kod vas sat ide i duplo 35-40000 HUF.
Nisam imao problema sa hrvatskim brojem mobitela, sve su se javljale (neke i Viber i WhatsApp).
Prekršio svoje pravilo o posjećivanju samo cura s recenzijama i naravno požalio (romkinja, dobar izgled, ali strojna obrada, pokušaji dobivanja doplate za dodatke), zavarala me njena lokacija (kvalitetan hotel). Ostale su bile pravi pogodak.
Sve u svemu odlična terapija za posljedice pandemije ;)
Mene jucer pustili a pri povratku đubre me stavilo u izolaciju
 
Cek, cek, imate Covid EU potvrdu i dobili ste i samoizolaciju pri povratku?
Ja bio u Slo prošli tjedan i sve prošlo bez problema...
 
Pozdrav, jel bio ko sad u Mađarskoj
Ako je, zanima me tu bliže granici ( Letina, Nagykanizsa) dal stoje djevojke kraj ceste il ne?
 
Ja sam išao nekoliko puta ciljano, preko oglasnika, al nisam primjetio da stoje uz cestu, jedino ako ima neko određeno mjesto di obično obitavaju, ali nisam primjetio ništa osim običnih civila :D
 
Pozdrav svima...dugo me nije bilo na ovom forumu (izbacio me moderator Alfa...mislim da je sad admin na ovom forumu...samo da prije mog posta o Mađarskoj kažem...Alfa jebem ti mater ako ovo čitaš)...nego ...da nastavim u revijalnom tonu...Mađarska

Gledati samo ponudu na stranici https://rosszlanyok.hu/videkilanyok
U slike nemojte sumnjati jer su 100% njihove...ok neke su dorađene u fotoshopu, ali one ne lažiraju slike jer ih se odmah banira sa stranice.
Savjet...pokušati uvijek angažirati curu koja dozvoljava komentare...mada neke ne dozvoljavaju i ako je žena top topova i ne dozvoljava komentar bez brige...sve je vrh.
Načkanjiža...ili ti ga Velika Kanjiža...ponekad zna uletiti nešto dobro ali ja savjetujem pregovore na duže vrijeme 4 ili 5 sati...zna se dogovoriti za cca 200 eur ili 25o eur...dakle njima je to bolje.
Ja to znam napraviti i ubijem dan u Kanjiži...štoviše odvedem ih nekad i na ručak...pa karanje...pa pićence...pa karanje...ugl opušteno...angažirana na više sati...uživancija.

Mada...obavezno ali obavezno Budimpešta...tamo je ponuda top ali su zato i cijene malo više...ali da se razumijemo jebete ljepoticu na kakvu samo drkate za 120-150eur po satu.

Samo da ovaj drek od korone prođe, s nekim likovima s ovog foruma sam pričao da organiziram ekskurziju u Budimpeštu ili Siofok na Balatonu...već sam par puta to odradio za ekipu...radi se o orgijanju na par sati koliko muških toliko ženskih...ispalo nas je cca 300eur/3 sata...jako zanimljivo :).
Renta se kuća negdje na obali Balatona ili apartman u Budimpešti...angažira se 5-6 komada...i tarapana.
Naravno za to treba cca 500-700 eura sa svim troškovima po osobi
 
Pozdrav svima...dugo me nije bilo na ovom forumu (izbacio me moderator Alfa...mislim da je sad admin na ovom forumu...samo da prije mog posta o Mađarskoj kažem...Alfa jebem ti mater ako ovo čitaš)...nego ...da nastavim u revijalnom tonu...Mađarska

Gledati samo ponudu na stranici https://rosszlanyok.hu/videkilanyok
U slike nemojte sumnjati jer su 100% njihove...ok neke su dorađene u fotoshopu, ali one ne lažiraju slike jer ih se odmah banira sa stranice.
Savjet...pokušati uvijek angažirati curu koja dozvoljava komentare...mada neke ne dozvoljavaju i ako je žena top topova i ne dozvoljava komentar bez brige...sve je vrh.
Načkanjiža...ili ti ga Velika Kanjiža...ponekad zna uletiti nešto dobro ali ja savjetujem pregovore na duže vrijeme 4 ili 5 sati...zna se dogovoriti za cca 200 eur ili 25o eur...dakle njima je to bolje.
Ja to znam napraviti i ubijem dan u Kanjiži...štoviše odvedem ih nekad i na ručak...pa karanje...pa pićence...pa karanje...ugl opušteno...angažirana na više sati...uživancija.

Mada...obavezno ali obavezno Budimpešta...tamo je ponuda top ali su zato i cijene malo više...ali da se razumijemo jebete ljepoticu na kakvu samo drkate za 120-150eur po satu.

Samo da ovaj drek od korone prođe, s nekim likovima s ovog foruma sam pričao da organiziram ekskurziju u Budimpeštu ili Siofok na Balatonu...već sam par puta to odradio za ekipu...radi se o orgijanju na par sati koliko muških toliko ženskih...ispalo nas je cca 300eur/3 sata...jako zanimljivo :).
Renta se kuća negdje na obali Balatona ili apartman u Budimpešti...angažira se 5-6 komada...i tarapana.
Naravno za to treba cca 500-700 eura sa svim troškovima po osobi
To sve super.Ali kako dogovoriti kad nemam pojima o madarskom.
 
Primjetio sam da puno zgodnih cura je na seekingu (platio oko 100 EUR clanarinu) i svaki tjedan upoznam jednu mladu curu kojoj dajem cca 1000 kn po susretu..i znam da ju nije zgazio cijeli grad!

Tko zeli probat evo link
 
posljednja izmjena od urednika:
Primjetio sam da puno zgodnih cura je na seekingu (platio oko 100 EUR clanarinu) i svaki tjedan upoznam jednu mladu curu kojoj dajem cca 1000 kn po susretu..i znam da ju nije zgazio cijeli grad!

Tko zeli probat evo link
Kolko para imaš kad svaki tjedan daš 1000
Kn po susretu. Nek tjedno imaš 6 susreta to je 6000 kn. Ili si lažnjak ili si bill gates. Cudno svaku temu spamas i svj tvoji postovi su reklama za tu stranicu. Sve je to cudno
 
posljednja izmjena od urednika:
To sve super.Ali kako dogovoriti kad nemam pojima o madarskom.
Frende imaš google prevoditelj...onda na njihovim oglasima piše kojim jezicima komuniciraju, najčešće je njemai pa engleski pa talijanski...mada ima i onih koje nemaju pojma osim mađarskog i onda koristiš google translate...e sad ak se ti ne znaš snalaziti to je drugi problem...sjeti se da i nijemi muškarci karaju :)
 
Nemam potvrdu , unutra me pustili bez problema, iz procitanog mađarska je ukinula sva ogranicenja za susjedne zemlje za ulazak ali me nas stavio u izolaciju kod izlaska
tak su i mene zjebali,u Mađarsku me pustili
bez problema a kad sam se s fuka vraćal
tražio naš konj potvrdu o cijepljenju ili negativan test i samoizolacija...otišao u Čk
na brzi test za covid 19 i poslal im poštom na
granicu,to je bilo pred 10-tak dana
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh