MÜNCHEN - Iskustva & recenzije

Vratio se iz Minhena, pa evo da podijelim svoje utiske 🙂 Pod euforijom koja me obuzela nakon dva epska koncerta Metalike odlučim u ponedeljak prijepodne da to začinim odlaskom u Laufhaus. Kako sam tražio neki koji radi 24 sata (većina ih radi od 20 do 6 sati) i da uz to nije previše udaljen od centra grada, izbor nije bio tako veliki, pa sam uprkos lošim recenzijama otišao u Hansastrasse 9. Tu sam shvatio veliku prednost bordela - kada ti se kod nas kurac digne i želiš što prije negdje da umočiš, potrebno je da okreneš jedno 20 brojeva, pa kad konačno dobiješ neku prođe još vremena dok nađeš njenu adresu, pa još ako ona ima nekog klijenta ti moraš čekati da sa njim završi, a može se uz to desiti da cura loše izgleda pa da se okreneš i tražiš drugu. Da skratim - nakon sat-dva tako protraćenog vremena tebi više i nije do seksa. A u Njemačkoj - čim ti se digne kurac, odmah sjedaš u auto/ulaziš u metro i kroz deset minuta ti si u krevetu sa curom koju si na licu mjesta odabrao. NEPROCJENJIVO!

Elem, ovaj Laufhaus ima tri sprata, na svakom se nalaze dvoje-troje vrata, na svakim vratima dva do četiri zvona, a pored svakog zvona stoji ime jedne cure. Znači, sve ukupno oko 25 cura tamo radi. Loša je stvar što ne možeš odjednom da vidiš sve cure nego moraš zvoniti svakoj pojedinačno i onda je razgledati, a to nailazi na loš prijem kod cura jer one očekuju da ćeš ti ostati kada si već pozvonio, a uz to izgleda kao da razgledaš robu na buvljaku. Druga loša stvar - nema mlađih cura, sve su uglavnom u srednjim/poznim tridesetim ili čak ranim četrdesetim i prilično su nadrkane, barem ove na koje sam ja naišao.

Cura sa kojom sam se ja već unaprijed dogovorio se zove Mady i nalazi se na prvom spratu. Ima brutalno dobre prirodne sisurine, ali usluga jako loša - nema ljubljenja, oral sa kondomom, žali se da previše tražim iako dopušta manje-više samo klasiku (kaže "ich bin keine Puppe", pa da se može sa njom kako klijent hoće), a kao vrhunac svega mogao sam ostati samo 53 minuta, jer je kasnila sedam minuta i nije htjela to da nadoknadi. Higijena isto upitna, nije zahtijevala čak ni da se ja istuširam. Cijena kod nje, a po njenim riječima i kod drugih cura u ovom bordelu, iznosi 100 evra za pola sata, 150 za 45 minuta i 200 za sat, a ekstra usluge se dodatno naplaćuju. Kasnije sam čitao da lokalno stanovništvo izbjegava pufove u tom dijelu grada i da su svi dobri bordeli locirani prilično daleko od centra grada.

Eto, nadam se da će se još neko nadovezati na ovu moju recenziju. Minhen nam je ipak najbliži njemački velegrad i vjerujem da ima još puno ljudi koji bi rado čuli tuđa iskustva. Što se mene tiče, idući put planiram ići u FKK, pa da vidim kakve su razlike. A i malo ću više istražiti noćni život - u Maximiliansplatz nisam uspio ući ni u jedan klub jer se treba puno ranije najaviti (a sve vrvi od piletine), u red light zoni (Schillerstrasse) ima puno striptiz barova, ali gotovo sve cure koje sam vidio jako loše izgledaju, tako da to ne bih preporučio.

I za kraj, jedan mali savjet - kada uđete kod cure obavezno recite da živite u Minhenu. Onda će se cura potruditi da vam bude dobro jer postoje šanse da ćete joj doći opet 🙂
Eh da svasta bi vam sad odgovorio no neda mi se :) idemo redom ima sigurno 10-15 pufova i 5 fkk nije istina da nema mlađih i da nema boljih kod rjetko koje ces se ljubit ili bez kondoma jer ipak im je to poso i svaka dva tjedna se testiraju na bolesti po zakonu :)
 
Eh da svasta bi vam sad odgovorio no neda mi se :) idemo redom ima sigurno 10-15 pufova i 5 fkk nije istina da nema mlađih i da nema boljih kod rjetko koje ces se ljubit ili bez kondoma jer ipak im je to poso i svaka dva tjedna se testiraju na bolesti po zakonu :)
Napisano se odnosilo isključivo na puf u kom sam ja bio, naravno da ima mlađih i boljih.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh