Ljubavnice

Miki123

Member
Rado bi otvorio vezano za ljubavnice. Dakle ozenjen sam, djeca, zena, a sto se tice ljubavnica rado bi da budemo pametniji... Pitanje? Vecina zgodnijih cura cim im kazete da ste ozenjeni odu glavom bez traga... Da li im priznate ili ne? Ja uvijek kazem da se razvodim ili ako nisam u Zg kazem da nemam nikoga... Zgodnu drugacije ne znam kako zbariti😇
Kada kazem da sam solo treba naci prostor, cure bi rado dosle do mene pa im kazem da trenutno nemam prostor jer mi se renovira stan... Sto im kazete, imate bolju ideju? I zadnje vezano za kondome? Gdje ih skrivate? ZNAM da sam grozan, ali volim zene i jednostavno uzivam u sexu🫣
 
Rado bi otvorio vezano za ljubavnice. Dakle ozenjen sam, djeca, zena, a sto se tice ljubavnica rado bi da budemo pametniji... Pitanje? Vecina zgodnijih cura cim im kazete da ste ozenjeni odu glavom bez traga... Da li im priznate ili ne? Ja uvijek kazem da se razvodim ili ako nisam u Zg kazem da nemam nikoga... Zgodnu drugacije ne znam kako zbariti😇
Kada kazem da sam solo treba naci prostor, cure bi rado dosle do mene pa im kazem da trenutno nemam prostor jer mi se renovira stan... Sto im kazete, imate bolju ideju? I zadnje vezano za kondome? Gdje ih skrivate? ZNAM da sam grozan, ali volim zene i jednostavno uzivam u sexu🫣
Pa koji ste se k. ženili? Imam vanbračno dete i nemam problema s tim stvarima. Dakle, radim kaj i gdje hoću. Pisao samo tome,al ne ovdje. 90% frendova koji su se oženili bili su vjerni toj curi (godinama), al nakon braka u prvih 6 mjeseci je prevarilo te iste žene s bar jednom do tri trebe, a neki to rade i dan danas. Nije mi to jasno!!?!
 
Nije mi to jasno!!?!
Nemoj zaboraviti, prva subota u mjesecu, Zagreb, Trg bana Josipa Jelačića u 8,30h, za tebe i takve kojima nije jasno.
 
Nemoj zaboraviti, prva subota u mjesecu, Zagreb, Trg bana Josipa Jelačića u 8,30h, za tebe i takve kojima nije jasno.
Nemoj zaboraviti, prva subota u mjesecu, Zagreb, Trg bana Josipa Jelačića u 8,30h, za tebe i takve kojima nije jasno.
Ma daj, nemoj me jebat! Iskreno, mislim da čovjek može voljet jednu ženu, ak se poklopi sve (i nema veze s religijom jer to nd pušim ..). Zajebavaj nekog drugog!
 
Ja tražim studenticu ili curku za jebanje, čak bi malo fin pomogao, ako ima koja se ovde vidi neka se javi hahaha
 
Rado bi otvorio vezano za ljubavnice. Dakle ozenjen sam, djeca, zena, a sto se tice ljubavnica rado bi da budemo pametniji... Pitanje? Vecina zgodnijih cura cim im kazete da ste ozenjeni odu glavom bez traga... Da li im priznate ili ne? Ja uvijek kazem da se razvodim ili ako nisam u Zg kazem da nemam nikoga... Zgodnu drugacije ne znam kako zbariti😇
Kada kazem da sam solo treba naci prostor, cure bi rado dosle do mene pa im kazem da trenutno nemam prostor jer mi se renovira stan... Sto im kazete, imate bolju ideju? I zadnje vezano za kondome? Gdje ih skrivate? ZNAM da sam grozan, ali volim zene i jednostavno uzivam u sexu🫣
Dobra tema ,
Ja kad se upucavam , redovno me pitaju a sto ce zena reći , nista kao ono odjebi i sl.
Znaci vec su 50% pristale .
Imas hotelice motele i sl za iznajmiti pa to prije snimis i rezerviras
Također primjetio da kad skinem prsten manje mi je uspjesno upadati kod dama . Zanimljivo.

Ipak draze mi je naci jednu pravu damu da sex i platiti . Nema puno pitanja nema zanovijetanja i jeftinije je . A naposljetku imam to isto i kuci.
Sto se tice kondoma , imas ih svugdje kupiti tako kad je akcija stanes na kiosk i kupis a ostale dokaze se rijesis .
Prije sam dosta to radio ali vise ne.
(Ljubavnice)
Sad mi je draze platiti i nemam vise zivaca za to.
Ovi hejterici , tipa sto si se zenio i sl
Brale , sex je potreban svima i zdraviji je , manje ti gluposti pada na pamet. A je si li siguran da ti se tvoja bolja polovica sad negdje ne guzi dok ovo citas. Ja ne mogu garantirati za svoju.
Zato jebi i pusti druge da jebu......
 
Rado bi otvorio vezano za ljubavnice. Dakle ozenjen sam, djeca, zena, a sto se tice ljubavnica rado bi da budemo pametniji... Pitanje? Vecina zgodnijih cura cim im kazete da ste ozenjeni odu glavom bez traga... Da li im priznate ili ne? Ja uvijek kazem da se razvodim ili ako nisam u Zg kazem da nemam nikoga... Zgodnu drugacije ne znam kako zbariti😇
Kada kazem da sam solo treba naci prostor, cure bi rado dosle do mene pa im kazem da trenutno nemam prostor jer mi se renovira stan... Sto im kazete, imate bolju ideju? I zadnje vezano za kondome? Gdje ih skrivate? ZNAM da sam grozan, ali volim zene i jednostavno uzivam u sexu🫣
Zato tražiš ove udane ili u vezi , ili ima žena koje pale oženjeni , a neke vole sve , samo moraš bit svuda prisutan pa će bit i berbe. Druga stvar sad gdje , sobe za dnevni odmor , auto , njena kuća , šumica , kako kada .
 
Omjer muškaraca i žena na seksualnom tržištu (to se najbolje vidi na aplikacijama) je takav da ženama koje išta vrijede jednostavno nije potrebno komplicirati i dramiti sa zauzetima. Vrijedi i za solo žene i za zauzete. Jedan mali postotak zauzetih se ili opekao u prošlosti ili pušu na hladno pa i one traže nekog zauzetog jer misle da im taj neće složiti frku. Međutim, naći takvu je kao naći iglu u plastu sijena. I opet te dočeka taj famozni omjer gdje se ti moraš izdvojiti između tisuću drugih. Tako da je najbolje glumiti da si solo.

A onda dolazimo do činjenice da je sredina jako mala i vjerojatnost da ćeš naletjeti na nekog na kog ne želiš naletjeti se svaki dan približava jedinici.

Zato je moj izbor kvarenje mladeži kroz poluprofesionalne susrete. Čist račun i svako svojim putem. Nijedna mi nije uzrokovala neugodnosti već 15 godina. Još je uvijek stigma bivanja kurvom puno veća nego bivanja kurvišem.
 
Omjer muškaraca i žena na seksualnom tržištu (to se najbolje vidi na aplikacijama) je takav da ženama koje išta vrijede jednostavno nije potrebno komplicirati i dramiti sa zauzetima. Vrijedi i za solo žene i za zauzete. Jedan mali postotak zauzetih se ili opekao u prošlosti ili pušu na hladno pa i one traže nekog zauzetog jer misle da im taj neće složiti frku. Međutim, naći takvu je kao naći iglu u plastu sijena. I opet te dočeka taj famozni omjer gdje se ti moraš izdvojiti između tisuću drugih. Tako da je najbolje glumiti da si solo.

A onda dolazimo do činjenice da je sredina jako mala i vjerojatnost da ćeš naletjeti na nekog na kog ne želiš naletjeti se svaki dan približava jedinici.

Zato je moj izbor kvarenje mladeži kroz poluprofesionalne susrete. Čist račun i svako svojim putem. Nijedna mi nije uzrokovala neugodnosti već 15 godina. Još je uvijek stigma bivanja kurvom puno veća nego bivanja kurvišem.
Ma sve je tu istina , al dok se ima vremena treba probat i koju ovako naći malo da se digne ego ;)
 
Omjer muškaraca i žena na seksualnom tržištu (to se najbolje vidi na aplikacijama) je takav da ženama koje išta vrijede jednostavno nije potrebno komplicirati i dramiti sa zauzetima. Vrijedi i za solo žene i za zauzete. Jedan mali postotak zauzetih se ili opekao u prošlosti ili pušu na hladno pa i one traže nekog zauzetog jer misle da im taj neće složiti frku. Međutim, naći takvu je kao naći iglu u plastu sijena. I opet te dočeka taj famozni omjer gdje se ti moraš izdvojiti između tisuću drugih. Tako da je najbolje glumiti da si solo.

A onda dolazimo do činjenice da je sredina jako mala i vjerojatnost da ćeš naletjeti na nekog na kog ne želiš naletjeti se svaki dan približava jedinici.

Zato je moj izbor kvarenje mladeži kroz poluprofesionalne susrete. Čist račun i svako svojim putem. Nijedna mi nije uzrokovala neugodnosti već 15 godina. Još je uvijek stigma bivanja kurvom puno veća nego bivanja kurvišem.
Potpuno se slažem. Iskusio i zauzet i free i kad sam zauzet a predstavim se free. Dijete i bez djece. Najbolje reći da si solo i da nemaš djecu. Nekad dobro ispadne ako si rastavljen kao i ona i imaš djecu kao i ona (ako je normalna). Inače, samo što imaš dijete je problem. Iako ga i ona ima. I što ih ona više ima, to su joj tvija djeca veći problem. No, meni je nakon par godina isto došlo da je jedini game pristupit ovako kako si reko kurvišima. Jel možeš podijeliti sa nama ili na pirvate kako inače pristupiš, gdje tražiš te cure, kako ih prepoznati, kako uletit?
 
Potpuno se slažem. Iskusio i zauzet i free i kad sam zauzet a predstavim se free. Dijete i bez djece. Najbolje reći da si solo i da nemaš djecu. Nekad dobro ispadne ako si rastavljen kao i ona i imaš djecu kao i ona (ako je normalna). Inače, samo što imaš dijete je problem. Iako ga i ona ima. I što ih ona više ima, to su joj tvija djeca veći problem. No, meni je nakon par godina isto došlo da je jedini game pristupit ovako kako si reko kurvišima. Jel možeš podijeliti sa nama ili na pirvate kako inače pristupiš, gdje tražiš te cure, kako ih prepoznati, kako uletit?
Godinama sam dogovarao sve na Smokvi, ali taj sajt je postao potpuno beskoristan u zadnjih par godina.

Sad vrebam na Tinderu (sponzorski profil sa znakovima dolara u opisu) i dam sugardaddy oglas na LJ.O. pa se same javljaju.

Uživo ne pristupam u Hrvatskoj, ali kad sam vani, izlazim, ulijećem i predstavljam se kao solo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh