Ljetno Ludilo

fightingeagle

New member

Bio sada jer nisam mogao dobiti bukvalno nikoga s PO.
Dogovor bez problema, šalje u ulicu pa na broj sve ok. Jako pristojna, može tuširanje da ti čisti ručnik.
400/600
Oral bez kabanice, sex sa, anal ne radi.
Dogovorio pola sata ali pošto se dala baš jako nabijati (doduše moj je 15 pa nije problem) ostao sam sat vremena.
Mogu samo reći da je jako izdržljiva za svoje godine jer sam se oznojio ko Giuliani.
Znači dobrih 30 minuta doggya i 15 min cowgirl, a ima picu koja te usisava dok ga vadiš.
Pušenje meni taman, radi neke forice, pokušava dt ali ne ide joj baš.
Za svršavanje ne znam, pretpostavljam da može gdje hoćeš jer sam ja u kondom.
Izgled:5/10
higijena:10/10
Oral:9/10
Sex:10/10
Daleko je to od te kvalitete i cijene, ali ja sam u duši kapitalist. S obzirom na vrijeme (22:00) i da je vikend prije gospe bolje išta nego ništa.
Preporučam u slučaju kad nema mlađe i bolje.
 

Bio sada jer nisam mogao dobiti bukvalno nikoga s PO.
Dogovor bez problema, šalje u ulicu pa na broj sve ok. Jako pristojna, može tuširanje da ti čisti ručnik.
400/600
Oral bez kabanice, sex sa, anal ne radi.
Dogovorio pola sata ali pošto se dala baš jako nabijati (doduše moj je 15 pa nije problem) ostao sam sat vremena.
Mogu samo reći da je jako izdržljiva za svoje godine jer sam se oznojio ko Giuliani.
Znači dobrih 30 minuta doggya i 15 min cowgirl, a ima picu koja te usisava dok ga vadiš.
Pušenje meni taman, radi neke forice, pokušava dt ali ne ide joj baš.
Za svršavanje ne znam, pretpostavljam da može gdje hoćeš jer sam ja u kondom.
Izgled:5/10
higijena:10/10
Oral:9/10
Sex:10/10
Daleko je to od te kvalitete i cijene, ali ja sam u duši kapitalist. S obzirom na vrijeme (22:00) i da je vikend prije gospe bolje išta nego ništa.
Preporučam u slučaju kad nema mlađe i bolje.
Lokacija? Godine?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh