Live girls - cure na kamerama uživo?

Nije mi fora upalit neku stranu stranicu i slusat kako neka cura čeka u grudnjaku da joj uplatiš tokene ili šta već. Zanimljivije su domaće stranice recimo kao one na Telegramu di se gleda druge besplatno, mozes drkat,mozes pricat, cam sex itd.
Jedina je mana što su 99 posto muškarci,teško je spojit se s napaljenom ženom jer takve više vole spoj žena žena.
 
I je li sigurno plaćati tokene na tim live cam stranicama? Kako to ide? SKinu vam lovu s kartice ili preko paypala?
 
I je li sigurno plaćati tokene na tim live cam stranicama? Kako to ide? SKinu vam lovu s kartice ili preko paypala?
Skida lovu sa kartice i paypal
ovisi odakle hoces da uplacujes

Camwhores
Livejasmin
Camsoda
Itd itd
Sve je to skoro isto na istoj platformi rade
Uplatis tokene i udri
Obicno 1000 tokena oko 95€

Sigurno je na normalnim stranicama
 
Ma kakav cjenovnik brate? Pa sta cu placat virtualno nekoga da drkam i gledam nju kako radi isto? Prije dok je radio omegle moglo se nac besplatno za snapchat napaljenih droljica i besplatno je..sad nema omeglea pa sam prestao trazit tu shemu al upalim livecamse jer ih ima pun kurac sta se zadovoljavaju dok drugi salju tokene i dode mi na isto ko da sam npr s ovom koja to prodaje..bar ja tako gledam i necu placat nesto virtualno di moze lako bit i prevara kad uplatis bon da dobijes block jer dosta im je jedna budala dnevno da nasjedne na shemu
 
Da, i meni je besmisleno plaćati nekoj da se samozadovoljava. Besplatnog sadržaja ima masu. Ljudi su usamljeni pa traže bilo kakav vid socijalizacije.
 
Nije mi fora upalit neku stranu stranicu i slusat kako neka cura čeka u grudnjaku da joj uplatiš tokene ili šta već. Zanimljivije su domaće stranice recimo kao one na Telegramu di se gleda druge besplatno, mozes drkat,mozes pricat, cam sex itd.
Jedina je mana što su 99 posto muškarci,teško je spojit se s napaljenom ženom jer takve više vole spoj žena žena.
Ja kako se omegle ugasio prebacio se na flingster / dirtyroulette. Moze besplatno al se je fkt tesko spojit sa zenom dok ako platis 20€ mjesecno mozes filtrirat samo zene i rokaj ima podosta napaljenih zena gore na dirtyroulettu
 
po meni od cyber djevojaka iz ponude po oglasima, ne mogu reci da sam probao sve al Megi je institucija! Postena i spremna na sve i jebeno zgodna i mazna.
Megi znaci za sada broj jedan al kao i sa zenom doma…trebamo novo iskustvo pa cekam kad ce neko spomenut novog jokera cyber sexa 😁
 
Jel stvarno ima ljudi koji placaju nekome bonovima ili kako god za whatsapp ili kako god tipkanje i nekakav video poziv? Mislim svemir i ljudska glupost su beskonacni al ono ima siteova s live camsima di gledas i ne placas i nades sta volis i gledas . Mislim nismo svi isti al ono cemu placat nesto sta imas besplatno za istu uslugu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh