LEONARDA

Hendrix77

Active member
Sjeća li se netko Leonarde. Oglašavala se nekada na PO (prije nekih 10-ak, 15 godina). Radila je tada u Zapruđu i Utrinama (i još neke lokacije po NZG).
Bila je prejebena. Super zgodna brineta i vrhunski se karala. Uvijek sexy sređena, štiklice, čarape. Ma top ženska. I baš onako fina, pristupačna cura.
Oglase već duže vrijeme ne objavljuje.
Kako tu puno nas žali za nekim bivšim vremenima :) kad je bila puno bolja ponuda na PO, eto pala mi Leonarda na pamet, pa rekoh da otvorim temu.
A i zanima me radi li još uvijek (možda samo sa "stalnima", pa ne objavljuje oglase) i ima li netko možda njen broj moba (pa da mi ga pošalje u mailbox, ako je od volje). Možda me se sjeti, pa mi se javi kad joj pošaljem poruku:).
 
Odmah se sjetim pjesme od Zvonka Bogdana " gdje ste noči, gdje ste dani".... i onu "Ej godine! Kuda žurite malo stanite" onaj debeli baćo iz TS Melem to lijepo otpjeva.... eee tako je sve Leonarda radila;)! Naspram ovih danas, ona je bila dama doslovce... neznam te bolje di su iscezle. Primjer iAnja je nekad isto bila vrh riba. I bilo ih je još., Sex pravi s tako dobrim osjecajem;).... Al od kad su kvazi masaže i guranja dilda muškima kao masaža prostate itd za basnoslovne cifre, vec odavno neidem na tu stranu kod takvih....za te novce imas od Kaposvara. Barca. Sigetvara do Pecuha curu od oko 25 god i na 2 sata lijepog druzenja...dolaze iz vecih gradova po dogovoru u manje sredine oko granice. Iznajmis panźio:).....
Konkretno Leonardi bi dao danas vise eura nego ovim brazilerama. A njena cijena ljubavi tada je bila smješna naspram ovog....
Uh žao mi takvih cura!! Sto ih nema!!.....
 
Sjeća li se netko Leonarde. Oglašavala se nekada na PO (prije nekih 10-ak, 15 godina). Radila je tada u Zapruđu i Utrinama (i još neke lokacije po NZG).
Bila je prejebena. Super zgodna brineta i vrhunski se karala. Uvijek sexy sređena, štiklice, čarape. Ma top ženska. I baš onako fina, pristupačna cura.
Oglase već duže vrijeme ne objavljuje.
Kako tu puno nas žali za nekim bivšim vremenima :) kad je bila puno bolja ponuda na PO, eto pala mi Leonarda na pamet, pa rekoh da otvorim temu.
A i zanima me radi li još uvijek (možda samo sa "stalnima", pa ne objavljuje oglase) i ima li netko možda njen broj moba (pa da mi ga pošalje u mailbox, ako je od volje). Možda me se sjeti, pa mi se javi kad joj pošaljem poruku:).
A ja Hane, prije 15 godina, odlična gfe iskustvo, gajnice, špansko
 
Dali se sijeca netko Andreje brineta imala pirs na jeziku i pupku radila po aprtmanima u Adamicevoj i Trumbicevoj ulici bila je ok cura i moglo se sve s njom dog od ljubljenja do anala svrsavanja u usta
 
Dali se sijeca netko Andreje brineta imala pirs na jeziku i pupku radila po aprtmanima u Adamicevoj i Trumbicevoj ulici bila je ok cura i moglo se sve s njom dog od ljubljenja do anala svrsavanja u usta
Sjecam je se. Andrea je bila top i steta sta je nema. Ja sam se zblizio s njom pa smo par puta otisli na cugu zajedno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh