LEIBNITZ - Austria

Odiseus10

Member
Što se može naći u Leibnitzu?
Vidim da je ovdje na forumu spominjan neki klub.
Ima li i ovak žena za pronaći preko oglasa?
Ako da, kojeg?

Idem tamo na par dana i svaka informacija je dobrodošla.
 

Klasični laufhaus. Zgrada s par katova, djevojke u sobama, slike im na vratima. Ako ti se koja svidi, pozvonis i vidis kak actually izgleda. Nisam dugo bio al cijene su tada bile 70e pol cuke, 120/130 za cijeli sat, nadoplata 20/30e za pusenje bez.
 
Ima u Austriji, tj Leibnitzu, neka stranica kao što je naš PO ili EGE?
Da se naruči neka da dođe u stan.
Volio bi da odlazak u klub nije jedina opcija.
 
Bio nekoliko puta. Lijepo, uredno. 70e/30min, 120e/1h. Doplate od 20eur za blowjob bez, do 60eur za anal.

Slike cura na ulazu u laufhaus i ispred soba. Dobar dio slika fotosopiran, treba pozvoniti, vidjeti kako izgleda, pitas sta te zanima i koja je cijena. Onda probas malo pregovarati ali cesto nema neke srece. 😂

Do sada sam bio sa Jenny, Kineskinjom. Dobro pusi, sex ok, potrudi se da vidi sta te pali. Zelja bila probat Kineskinju, s njom sam imao uspjeha u pregovorima. 90 eur, 45min, blow bez kondona, sex i jos mi je dala da se igram s prstima, sta inace ne dopusta.

Od cura koje jos znaju biti bio sam sa Mikom, Rumunjka. Ne sjecam se najbolje, bilo je prosle godine, sjecam se silikonskih sisa, dobrog dupeta i da je zgodna.
 
Odes u bordel, hodas od vrata do vrata, sta ti se svidi, pokucas na vrata vidis kak uzivo izgleda, dogovoris cijenu i duzinu termina i udri. Nije neka znanstvena fantastika.

Ak neznad gdje su bordeli odes na Google i upises laufhaus Salzburg, Graz ili koje mjesto te zanima.
A mozes i preko book susi naci zensku.
 

Eto web od bordela u Leibnitzu.
Ak ti se neda ici u centar grada imas ih par uz autocestu na putu do Salzburga. Nije ih neka nauka pronaci. Npr LH A9, LH Loeben, LH Liezen, LH Kleeblatt. Ovisi kojim putem ides do Salzburga.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh