KRAPINSKO ZAGORSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jednu sam ja davno jebao a sad radi u KTC,mlada je onda bila,sad ima nekih 35god,smedja onak,al se voljela onda jebat uhhh
 
Dečki molim vas nemojte mi pisati u DM o nekim tak sise broj 6 ima 45 godina ali sad baš nemam broj ima frend nezanimaju me ima cura po Zaboku samo morate malo potražiti udijeliti koji kompliment pozvati ih na cugu pa onda što bude od vas 50 jedan jedini lik se javio koji zna sve te cure kao i ja i on vam može reči isto na vama je hoćete kaj od love dati curi ili ne jednostavno nisu te cure u tom sportu i nisu kurve za novac samo se vole jebati👍
 
Zar stvarno nema ni jedne Zagorke u ovom poslu? Sve što se piše, piše se o curama koje vole kurac... Sad mi recite koja ga to ne voli (ako nije lezba)? Sve se one vole karati, samo treba imati pristup. Treba ih pozvati na piće, šarmirati pa što bude... Mene zanimaju one koje direktno pitaš za sex i dobiješ. Ima li koja za pare? Ovo je forum o kurvama, a ne o svim ženama.
 
ZABOKY97 Vijesti/crna-kronika/instagram-manijak-iz-okolice-zaboka-ucjenjivao-23-djevojke-poslala-sam-mu-gole-fotografije-bilo-me-strah
ŠTO MISLIŠ ZABOKY97 TKO. JE. SLJEDEĆI??
 
Pozdrav Zagorju,
Jel bio tko sa parom sa smokve Miqula,
Ja bio prije 3-4 god i naravno izgubio broj.
Znam da lik radi u njemackoj, vozi neki bijesni mercedes, kuca brutalna i bazen....zna netko o paru ista?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh