Kovrčava studentica, bombončić

ZvonacD

Active member
Jel se netko sjeća one zgodne i mazne cure s kovrčavom kosom, lijepog lica... Oglašavala se kao Ana, Elena studentica, bombončić i slično... Radila je na Selskoj, pa na Zagrebačkoj kod pruge na Knežiji... Bio sam kod nje neko vrijeme redovit, a onda je nestala. Neki dan sam je skužio u gradu s nekim debelim starim frajerom se šetala. Jel zna tko jel još radi i di, te može li se dobiti?
 
Jel se netko sjeća one zgodne i mazne cure s kovrčavom kosom, lijepog lica... Oglašavala se kao Ana, Elena studentica, bombončić i slično... Radila je na Selskoj, pa na Zagrebačkoj kod pruge na Knežiji... Bio sam kod nje neko vrijeme redovit, a onda je nestala. Neki dan sam je skužio u gradu s nekim debelim starim frajerom se šetala. Jel zna tko jel još radi i di, te može li se dobiti?
Imao si priliku iz prve ruke da ju pitaš
 
ekipa novi sam ovdje pa jedan upit, jel netko zna kakve cure iz sesveta, ili dugava, probao bi nešto jer mi je pun kufer svega više,,hehe
 
pa da, dok se nedeljom do podne vozim po novom zagrebu, mozda je neka za prijepodnevnu akciju,,hahaha
prvo kava, pa gorki, pa tako dalje, kam žurit,,haha, 10 min je dosta za gušt, a ostalo za popit kaj,,haha
 
Ta cura je bila mrak, ali je nema vec sto godina.
Zaboravio si napisati da je imala mrak sise 😁
Da i ja sam bio kod nje u Crikveničkoj i na Zagrebačkoj više puta... Simpa cura, ali ful namještena i umjetna u smijehu i akciji. Ali i takva jedna od boljih. Mislim da ima dosta više godina nego što je pričala da ima, bar 10+ gore, očito težak život ju je natjerao na ovaj posao...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh