KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ima lidija al ta ni sama nezna jel bi se jebala ili ne malo hoce malo nece.....ja sam trebao ic kod nje i dogovarali smo se i onda mi dan prije kaze ne necu nista doslo je do promjene
Sad mi je žao kaj sam obrisala poruke,dva tjedna me zamaras s porukama i onda napišeš mogel bi sutra u tolko i tolko Al to još nije sigurno i kolko puta tak a vidla sam i kak retardirano izgledaš pa mi je bila najbolja opcija da te blokiram pa ajd molim te ne seri.
 
Ovako decki pojavili su se teski laznjaci Iz Bj.Kc.Vt itd Oglasi sa slikom i Whats up brojem sve ko jedan nude druzenje i kad to boze dogovoris traze Abon l Aircash uplate. To su vam pristavi balavci koji sjede za kompj. I smiju nam se nazalost netko nasjedne!!!! OPREZ OPREZ bokic
 
moj susjed poslao bon 800kn , djevojka kaže da uzme sobu u hotelu, ovaj uzme sobu 500kn i zove djevojka kaže da nema za gorivo neka pošalje bar 500,00 kn - napokon je skužio da dogovara sa nekim pederom
Kedira ne kuzim kako nasjedaju ljudi na takvo sto, Ja idem u kurvanje placam ali da sam platio a nisam se ispraznijo to mi se nije dogodilo jos!!!
 
Kedira ne kuzim kako nasjedaju ljudi na takvo sto, Ja idem u kurvanje placam ali da sam platio a nisam se ispraznijo to mi se nije dogodilo jos!!!
To skuzis odma ako nazoves i ne jsvi se 99 posto muski ja porukama ne dogovaram spoj nikad, znam tako poslati sms na laznjak da ga malo razjebem onda me bloka ili iskljuci mob na neko vrijeme!!!!Mislim trebas bas biti super budala da na Aircash uplatis lovu!!!!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh