Konobarice ili frizerke

Meni je hot ona iz Mrvice na kajzerici. Garant vas je vecina jela tamo, znate o kome pričam. Treba je daleko od ljepotice ali ta neka sexipilnost ajme
Misliš na onu crnu visoku? Svaki put mu se digne na nju..koje dobre ćube za pušenje..hod kao droljica..jel ona možda žena od vlasnika? Mislim da je Hercegovka..podsjeća me na Marinu DS..jebo bi ju kao paštašutu od njene svekrva...jel joj znaš ime?
 
Caffe bar boem u svetoj klari vecinom se cure udaraju ima jedna dorotea sada radi visiks mrsava cice nema ali se oblaci polu gola nenosi grudnjak a udara se ko velika tamo je radila patricija sa OF isto se udara
 
Misliš na onu crnu visoku? Svaki put mu se digne na nju..koje dobre ćube za pušenje..hod kao droljica..jel ona možda žena od vlasnika? Mislim da je Hercegovka..podsjeća me na Marinu DS..jebo bi ju kao paštašutu od njene svekrva...jel joj znaš ime?
E ta, ta. Nemam pojma.kako se zove. Imas na fb od mrvice par slika njenih. Neznam za muza
 
Ovako , mala se zove nikolina, iz miholjca je, radi ko konobarica u hotelu parentium preko sezone, malo je jace gradjena duga crna kosa, velike sise mlada je ima nekih 20 22 godine, jel zna neko nesto? Ne daje za pare
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh