Kim riba de luxe

Kad smo već na toj temi, osvojit će i prije nego što ti misliš...hahaha...malo šale da se ne ljutiš, a i nemaš zašto. Osvojit će čim se očisti još ovo kaljuže što je ostalo iza kulturnog Međugorca i čim vam 5 ili 6 ili čak više klubova prestane popuštati. Znači čim bude pošteno, a to ti je skoro...aj zivija ti meni i gustaj u temama, a ne teme ćemo na drugo misao.
hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Jesi me dobro nasmijao.
 
https://www.google.com/amp/s/www.ve...red-njega-je-samo-momcad-iz-kostarike-1673836

Hajduk mi je bio drag klub, cak sam se ko dijete rasplakao kad je ispao od onog legendarnog ajaxa koji je osvojio lp.

Kad vidim u kaj su se dns pretvorili, kmecanje na najjace. Ukralo, mamic, suci, lokomotiva, rijeka. I onda dodje europa i ispada se od velikana dila gori, debrecen, ma nisam ni upamtio imena svih tih velikana koji su ih izbacivali prije gospe. Njih ne mozete dobiti, a zelite osvojiti prvenstvo?

Sjetimo se i kako su placali za posteno sudjenje. Sami ste si krivi kaj niste 18 godina osvojili ligu (koju vam je donio purger Kranjcar) i dok god kmecite mamic ovo ono, nema vam napretka.

A kaj je najtuznije, talentirani ste za sport, da imate sposobne ljude, dns bio npr boban ili modric, bili legende hajduka. Ali ne, ukralo, necete na more i ostalo, a hrpa nesposobnjakovica u klubu. Gadite se svim normalnim ljubiteljima nogometa.

I zahvali dinamu na nekakvom koeficijentu koji imamo u europi, inace bi kretali od 8 pretkola za ligu uefe.
Super si mu rekao
 
Moj dojam je bar za smjestaj u utrinama ako je jos tamo smrdi stan previse po cigaretama,ne gasi treba cigare uzas za mene a i akcija onako onako al ima od toga godinu i jace da sam bio
 
Da si vise citao forum a manje pitao "moze broj" to bi vec znao jer isto pise na forumu vise puta samo treba procitati...

btw dobra ti "recenzija" , iz nje smo "saznali skoro sve" cijenu, uslugu, lokaciju, oral sa ili bez itd.
Haha. Pa jel nije njem oglas nedavno isao nesto tipa da ie ponasanje promijenila, da je ljubazna. Tako nesto je bilo ak se sjecam.
Tesko je punih jaja naci informacije na forumu😂
 
Haha. Pa jel nije njem oglas nedavno isao nesto tipa da ie ponasanje promijenila, da je ljubazna. Tako nesto je bilo ak se sjecam.
Tesko je punih jaja naci informacije na forumu😂
Krivo se sjecas!
Ženska je totalno nekulturna,ne zna pušiti…
Namaze kitu sa nekom kremom prije,pušenje traje skoro pa dvije minute…
Stalno priča kak je uska kao😂
Kaj se tiče tog neslavnog pusenja,kad kažem “ne zna”to je jos i blago rečeno…
Stavi samo vrh kite u usta i to je kao pušenje😂
Nakon kaj te kao zajaši i bude na tebi,kao govori par min je dosta😂
Onda se okrene u doggy i vice “ja sam uska”😂😂😂😂
Stan je kao jedna velika pepeljara,sve smrdi po dimu a ona kuri pljugu za pljugom…
Jako je prepotentna i bahata…
Priča kak to njoj nije bitno,kaj si ljudi misle o njoj…Da ona i tak ima 3000-4000kn dnevno…
Nit se oprala prije termina a nisam vidio ni da se poslije oprala…
Ženska je blago rečeno puna sebe,izrazito neugodna za komunikaciju…
Tak da i gledaš da pobjegneš sti prije od tog naperlitanog stvora koji misli da je nekakva “riba”
Prostor od tog stvora je bio iza HG Spota…
Bio sam jednom kod nje i nikad vise,to je bilo prije nekih godinu i pol,dok je jos stara valuta bila…
Uglavnom,bačena lova…
 
Krivo se sjecas!
Ženska je totalno nekulturna,ne zna pušiti…
Namaze kitu sa nekom kremom prije,pušenje traje skoro pa dvije minute…
Stalno priča kak je uska kao😂
Kaj se tiče tog neslavnog pusenja,kad kažem “ne zna”to je jos i blago rečeno…
Stavi samo vrh kite u usta i to je kao pušenje😂
Nakon kaj te kao zajaši i bude na tebi,kao govori par min je dosta😂
Onda se okrene u doggy i vice “ja sam uska”😂😂😂😂
Stan je kao jedna velika pepeljara,sve smrdi po dimu a ona kuri pljugu za pljugom…
Jako je prepotentna i bahata…
Priča kak to njoj nije bitno,kaj si ljudi misle o njoj…Da ona i tak ima 3000-4000kn dnevno…
Nit se oprala prije termina a nisam vidio ni da se poslije oprala…
Ženska je blago rečeno puna sebe,izrazito neugodna za komunikaciju…
Tak da i gledaš da pobjegneš sti prije od tog naperlitanog stvora koji misli da je nekakva “riba”
Prostor od tog stvora je bio iza HG Spota…
Bio sam jednom kod nje i nikad vise,to je bilo prije nekih godinu i pol,dok je jos stara valuta bila…
Uglavnom,bačena lova…
Potpisujem od rijeci do rijeci.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh