KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bil sam danas popodne kod jedne sa ege,veli da je iz brazila. Ja bas ne obilazim dame sa oglasa,neda mi se it u zg. Sad prvi put na ege gledal i reko idem vidit. Cista,mirisljava,zgodna i lijepa u licu. Cice trojka. 150 eura sat. Neznam engleski pa onda preko mobitela prevađa,al sporazumil sam se nekako. Nemore se usporedit po nicemo sa ove dve sa svarce i male svarce. Neznam ja taj oglas metnit tu.
 
Dobro, ta iz HS-a... mala, sitna, crna... da nije to mala "Vjeverica"? Ja onako u krugu firme samo za nju čujem i znam da bi mogla bit u tom biznisu...
 
Dečki moji, bez ljutnje, ali mi nije jasno koji kurac će vam ta mala sa švarče? Dopisivao se sa njom davno ranije, luda ko šiba, nisam ju sreo. I ove naše kurabe po Zagrebu, imao sam samo jedan normalan susret u Zg, dobra cura, sve po
 
Dečki moji, bez ljutnje, ali mi nije jasno koji kurac će vam ta mala sa švarče? Dopisivao se sa njom davno ranije, luda ko šiba, nisam ju sreo. I ove naše kurabe po Zagrebu, imao sam samo jedan normalan susret u Zg, dobra cura, sve pohvale. Možda ih ima još... Ali, uđite na Ege, pogledajte trenutni izbor cura koje su u Karlovcu. Imao nekoliko susreta sa latino curama, ukrainkama... E dečki moji, te doslovce jebu vas i uživaju u sexu. Uza to nasmijane, vedre, a ove naše biraju pozu i imaš osjećaj da jebeš lutku. Čast izuzecima, ali ove su vrh prema našima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh