KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Eto konja , ja pitam jedno ! Lik odgovara sasvim treće ! Bože siđi i obiđi !
 
idiote klikni na te linkove , a onda si jebi mater budalo ! Jesi glup ? Ako sam te nekaj pitao onda odgovori u interesu svih na forumu !!
 
idiote klikni na te linkove , a onda si jebi mater budalo ! Jesi glup ? Ako sam te nekaj pitao onda odgovori u interesu svih na forumu !!
Balonja jedan, odi si tiskat prišteve jer se ne mislim prepucavat s prištavcem nedojebanim klincem
A linkovi su radili, pošto ne rade znači da ni njih nema, inteligentna osoba bi to skužila
Case clouse
 
Upravo bio kod...

Ženska ko na slikama, ko izkvarcana, crna kosa, sise velike, umjetne, lijepo joj stoje
Ona nasmijana i stalno govori baby ovo baby ono, baš puno priča
Riješili račun, pitala jel se moram tuširat( tuširao sam se prije nego sam krenuo do nje)
Svlači me( come on baby I'm horney govori), kreće pušit s gumicom, reko no no whithaut, malo je kolutala očima al ipak ga je bez, puši onak, bzv i kratko, legnem na leđa i ona se lagano nasadi, kaže slow slow it's too big( a uopće nije velik, ali kaže prevelik za nju), znaći uska je al ono jako, meni super, dok je bila na meni svršila jedno dvaput kolko sam uspio pratit možda i treći put, ajmo misionarku, voli polako i duboko i još me privlači prema sebi, malo se ljubili što je bilo uredu, reko aj doggy, krenem lagano i skroz u nju, stenje onako poluglasno, pitam je mogu jako veli ok but you finish, izderem je jako 2min i finish( u nju jel, al s kondomom)

Oblačim se, nisam se uznojio tako da se nisam ni tuširao, dala mi privat broj( nešto se dogovorili), zažvalila me na vratima i by by


Zaključak: hmmm....pošto je jedina u Karlovcu nemam prigovora, sve korektno odradila

Da bi išao dr put, baš i ne jedino ako će biti financija ići ću na anal(veli da voli jako, al ne smije biti velik)

Tu je tri dana i ode ća

Toliko od mene, ln
 
Tak izgleda, je da je malo photoshop ali nije velika razlika
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-10-19-20-09-56-664_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-19-20-09-56-664_com.android.chrome.jpg
    670,2 KB · Pregleda: 199
A dobro sad s cime se placa kes kartica zlatom gorivom.... Nego jel curka jos u tim vodama ili se sad pravi fina
 
Poz. Drugi tjedan sam u Slunj par dana poslovno dal' zna ko kava je situacija s lakim zenama di izaci koji kafic???
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh