KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ma bile neke 4 sinoc, sad su dve, pa pitam za njih.
A ovu crnu sam vidio i zaobiso oglas jer izgleda jako muskobanjasto haha
 
Aj pročitaj kaj si napisao , pa nam prevedi , molim te !
jebem ti mobitel i predviđanje texta. sad i ja čitam i gledam jel me moždani udar stresao jučer popodne.

ugl priča mi frend kaj radi u karlovačkoj policiji da su imali prijavu da neko nekoga drži protiv svoje volje u neboderu kod miloša.
Kaže da su uhapsili kolumbijsku prostitutku, a priča je vrh. znači lik kojeg su zatekli u stanu sa kolumbijkom se je sa frendom dogovorio da ako sve bude u redu da će mu poslati smajlija u poruci,a ako ne da vjerovatno znači da je naletio na probleme sa pimpom, ali kako je kolumbijka bila skroz napeta bacio se odma na "posao" i u poslu ga je prekinula policija lupajući na vrata. jbga frend mu je pravi frend i čim se lik nije javio na zvao je policiju da mu je frend na toj adresi i da ga tamo drže protiv njegove volje😂😅
 
Reko idem malo vidit kaj se nudi

Prostor preko puta HAM-HAM-a, da točnu adresu i još šalje videa kako doći do stana
Taman došao došao dečko sa pizzom, dostava jel
Ona ako i je sa slika onda jebeno izretuširane slike
Dočekala mee u u nekog trenirci/tajce, ne našminkana, kao da ju je poplava donijela,
sporazumijevali smo se preko translatora, makar malo i razumijem španjolski( većinom preko meks.serija)
Znači ne radi skoro ništa kaj piše na ege-u a pola sata prije mi rekla da da( oral bez kondoma, french kissing...), samo klasika, unutra van, a pola sata prije dogovorio s njom( očito pimpom ) da sve to ima
Pitam ju za frendicu, kaže da je otišla nekud i da će ubrzo doći
Inaće stan je jedno i pol sobni tako da je nemoguće izbjeć bilo koju od njih a i za vrijeme utakmice sigurno se sve čuje
Zahvalio se i ispričao na španjolskom i otišao
Dogovorio cijenu 120€ 30min, al jasno sa pimpom i ona nema bele dume o tome
Cimerica/prijateljica je ova i pitanje jel i ona izretuširana

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh