KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

ja, mario30, i mlad nemamo kontakt, neki poznaju curu iz viđenja i misle da je oglas fejk jer ne vjeruju da se mala nudi za pare. Alen.zg koji je komentirao da ima kontakt , e njemu ne mogu poslati pm.
 
stvarno neznam odakle je plava duga kosa jako našminkana vitka
Ja sam jednu viđal u vrginmostu stopira, stal joj jedanput sa kamionom i ostavil ju kod kolodvora busnog u ka. Plava nasminkana oko 50 god, rekla da radi kod nekog privatnog doktora u ka. Jel ona radi jos kaj to neznam. Nisam ju vec duze vrijeme vidil a cesto sam na relaciji glina karlovac
 
Ja sam jednu viđal u vrginmostu stopira, stal joj jedanput sa kamionom i ostavil ju kod kolodvora busnog u ka. Plava nasminkana oko 50 god, rekla da radi kod nekog privatnog doktora u ka. Jel ona radi jos kaj to neznam. Nisam ju vec duze vrijeme vidil a cesto sam na relaciji glina karlovac
ma da to je ta ja je pokupio do zg meni rekla da u zg radi kod doktora i ide na posao a pokupio je oko 18h navećer valjda doktor radi noćnu meni rekla da joj ime žana i dala mi broj ali je nisam zvao
 
ma da to je ta ja je pokupio do zg meni rekla da u zg radi kod doktora i ide na posao a pokupio je oko 18h navećer valjda doktor radi noćnu meni rekla da joj ime žana i dala mi broj ali je nisam

ma da to je ta ja je pokupio do zg meni rekla da u zg radi kod doktora i ide na posao a pokupio je oko 18h navećer valjda doktor radi noćnu meni rekla da joj ime žana i dala mi broj ali je nisam zvao
Meni ni dala broj. Mozda sam prestar za nju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh