Kakvo druženje za 500 europljana?

Medo79

New member
Razočaran ponudom u ZG raznoraznih odrona, narkomanki, šugavih prostora, miševa, krezubih prababa, bonova, nejavljanja i svi znaju o čemu pričam, postavljam si pitanje ovako javno, što se moze ocekivati za (naslov) u ovom napaćenom gradu? Postoje li neke skrivene cure koje se jave na fon, kažu "hej bok, može, samo dođi tad i tad i da sve prođe bez ptsp-a i tusiranja poslije od 2 sata... Samo se pitam ovako na glas.. ?
 
Ako želiš samo okrenuti broj i sigurno dobiti nešto vrhunski, zaboravi na to u Zg. Vidim da su i ove strankinje postale lutrija. Može ti se posrećiti, ali garancije nema.

Ja trenutno imam vrhunsku sugarbaby (rane 20te, izgleda kao model, jebe se kao da joj je svaki put zadnji) za 200€ po druženju od nekoliko sati, ali za to sam trebao mjesecima vrebati po oglasima i naći se s dosta kandidatkinja dok nije došla prava.

(Cura nije na tržištu i tko me god pita išta o njoj samoj ide direktno na blok listu.)
 
Ako želiš samo okrenuti broj i sigurno dobiti nešto vrhunski, zaboravi na to u Zg. Vidim da su i ove strankinje postale lutrija. Može ti se posrećiti, ali garancije nema.

Ja trenutno imam vrhunsku sugarbaby (rane 20te, izgleda kao model, jebe se kao da joj je svaki put zadnji) za 200€ po druženju od nekoliko sati, ali za to sam trebao mjesecima vrebati po oglasima i naći se s dosta kandidatkinja dok nije došla prava.

(Cura nije na tržištu i tko me god pita išta o njoj samoj ide direktno na blok listu.)
To je jedini naćin da naletiš na takav jack-pot,isključivo preporuka..i moraš imat jebenu sreću da te primi u taj svoj krug stalnih..
 
Takve su cure (koje imaju iole pameti) itekako svjesne da na našem tržištu imaju luksuz birati klijentelu pa se moraš prema njima i dobro odnositi (osim novaca) ako želiš postati stalni.
 
ja sam na seekingu našao par dobrih cura za povoljno, neke su kasnije pristale i za free. ali treba istraživati i zajebat se koji put da bi se došlo do onih dobrih. a ovo za free je jedino ako je obostrana privlačnost tako da to stavljam u kategoriju sreća
 
Pozdrav, ljudi moji evo ja sam iz Slavonije i pridruzujem se medi i slažem se njim.covjek da ne povjeruje dogovoris se sa djevojkom apsolutno sve v i vrijeme i mjesto i koliko i dodes tamo i onda se nejavlja a u većini slučajeva nisu to te cure a isto tako i sa ege povele masovno sa fejk profilima. Evo i ja trazim neku nasu sto covjek kaze sa tim strankinja a uopce nije gust. Isto tako lova nije problem mogu dat i vise od 500 ali nemozes Mac da si bog. Pa evo svaka pomoć dobro dode
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh