Kako nagovoriti ženu na trojku?

Nismo klinci i to je tema o kojoj je trebalo pričati na pocetku veze, a ne usred braka.
Izvan veze, volim svasta. U vezi? Greedy mf i svoje ne dijelim niti sebe dijelim. To je nešto što vrlo jasno dam do znanja odmah.
Ako sam u vezi s tobom i mogu bez jebemti biti s još nekim, nema tu ljubavi.
Ako ti treba još netko uz mene? Reci i idemo svatko svojim putem, umjesto da se lažemo i gubimo godine u odnosu koji ne odgovara našim željama i potrebama.

Iskrenost je divna stvar, čak i kad završi razvodom. Boli u početku, ali je na duži rok zdravija za sve uključene.
 
Nismo klinci i to je tema o kojoj je trebalo pričati na pocetku veze, a ne usred braka.
Izvan veze, volim svasta. U vezi? Greedy mf i svoje ne dijelim niti sebe dijelim. To je nešto što vrlo jasno dam do znanja odmah.
Ako sam u vezi s tobom i mogu bez jebemti biti s još nekim, nema tu ljubavi.
Ako ti treba još netko uz mene? Reci i idemo svatko svojim putem, umjesto da se lažemo i gubimo godine u odnosu koji ne odgovara našim željama i potrebama.

Iskrenost je divna stvar, čak i kad završi razvodom. Boli u početku, ali je na duži rok zdravija za sve uključene.
A jesi trenutno u vezi?
 
Pozdrav. Ovako zanima me jedna stvar, kako zenu nagovorit na trojku, nebitno mmf ili mfm, meni je to full napeto, i imam iskustva. Ona obozava sex i ništa joj nije strano bas ništa sve voli,, kad kazem sve mislim doslovno sve,, no kad dodjemo na temu trojke kaze da nemoze drugog frajera jer ima 1001 izgovor a kaj je zena u pitanju kaze da voli kurac i nikako da je nagovorim bar da odemo na kavu s nekim ako ništa drugo
Nemoj. Ako ti je napeto s dvije žene, riješi to sa strane i amen.

Ako ti je napeto baš vlastitu ženu podijeliti, riskiraš raspad braka ako to nju ne pali pa ispadne "prisiljena".
Ili ako joj se drugi kurac svidi više od tvog...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh