Jennifer Dalbasco

To se meni dogodilo u klubu obican klub bio i ja pridem curi odemo mi tamo u mrak i kao ajd u autu cemo brzinski seks i oke popusi mi ga brutalno bolje od ovih kurvi iz plavog ( Okej ima sigurno koje znaju posel al nazalost ja nekako uvijek nabasao na ove kaj ne znaju) i sad naguzi se ona/on kak ko to zove i ja gledam wtf i skine se skroz a ono piton imala većeg od mog nekih 24 cm sigurno i ja gledam i nevjerujem i ostao izbezumljen nisam znao šta bi 5 ujutro dan se blizi mi usred nekakve kao šume Nezz šta je to stojimo ja nisam znao vise kako se auto pali od soka 😁, drugo je kad ti dogovoriš s shemale i znaš da ides pa nema iznendanja kao sto bi bio slučaj da netko ide na Jennifer sve piše u oglasu lijepo al ovo ženska bila ja mislio cura ima slatku mačkici a ono macor iskoci

ostao mozda u kontaktu? 😆
 
ove tu naše "transice" su mudri dečki maskirani koji te ubiti navuku na tu optičku varku i trik-oglase, i uvedu te nafinjaka u gay sex!
-pa ti se to svidi i onda si sexualno izgubljen.😎
A ove prave shemale sa silikon sisama su pa rijetko u hr dostupne.
 
Meni je uvijek super kad se na ovom forumu ulove moralizirat. Znamo da imaju kitu, that's the point. Stimulacija prostate izaziva najjace organizme koje mozes zamislit a budimo realni, tesko da ces to dobit od neke kokoske s dildacem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh