Jedinstvena Egzotična crnka

Ja je zvao vise puta nije mi se javila ima i whats app poslao joj tamo poruku da se javi kad je free da dogovorimo druzenje vidjela poruku i blokirala me...
Ako netko zna gdje ima prostor koliko trazi i sta sve moze kod nje nek napise...
 
Ja je zvao vise puta nije mi se javila ima i whats app poslao joj tamo poruku da se javi kad je free da dogovorimo druzenje vidjela poruku i blokirala me...
Ako netko zna gdje ima prostor koliko trazi i sta sve moze kod nje nek napise...
Ja sam je bio zvao pito sam ju jel slobodna za sat vremena jer bi htio doć kod nje i ona poklopi. Bio sam ju zvao opet i nejavlja se. Oćito da cura ima nekih psihičkih problema
 
Jucer zvao mozda 10 puta i uspijem ju dobiti rekla mi da je na miramarskoj cesti ali ne tocnu adresu
Kazem joj da krecem prema njoj i da sam tu za 1h na sto mi odgovori da nece ona mene cekati kad dodjem da zovem ako se javi ok ako ne znaci da ima nekog i nista
Tako da nisam isao
Po govoru bi rekao da je cura iz Srbije
 
Jako zgodna srpska ciganka. Super apartman. Usluga kao iz njemačkoga laufhausa, dakle sterilna. Ona ugodna, s prosječnom glumom. Oral sa, nema ljubljenja.
 
Bio sam kod nje, ne preporučujem. Prvo natezanje oko dogovora, pa kad dođeš nešto glumata kao da joj se neda. Pa kad počneš jebat lažno stenje. U međuvremenu ju je neko zvao pa priča na telefon, pička joj prdi kak jebeš. Na stolu puna pepeljara cigareta, sve smrdi po njima, zidovi žuti tolko ukratko
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh