Jarun nudistička

ficoall

Member
Pozdrav trazim neke info i vidim da ih bas i nema ovjde pa sam se odlucio pokreniti ovaj razgovor kao zasebnu temu. Jarun nudisticka plaza dali je aktivna, kakve ekipa se skuplja (ako se skuplja) i dali ima parova, dama i sl, te dali ima akcije.
Nadam se ugodnoj raspravi :)
 
Pozdrav trazim neke info i vidim da ih bas i nema ovjde pa sam se odlucio pokreniti ovaj razgovor kao zasebnu temu. Jarun nudisticka plaza dali je aktivna, kakve ekipa se skuplja (ako se skuplja) i dali ima parova, dama i sl, te dali ima akcije.
Nadam se ugodnoj raspravi :)
Za jarun ne znam je li aktivna,jer nisam iz Zagreba,samo znam kad se idem kupati na nudisticku,onda seljačine prođu kraj mene i stanu 2m od mene kao diraju se i onda izgubim volju za takve plaže,isto kao da nikad nisu vidjele sise i guzice.
 
E nema ti mogucnost oznacavanja ali pogledaj di je kanuu klub koncar s lijeve strane di pocinje smede na karti, to ti je pocetak nudisticke plaze, nije nesto velika ali ima je
 
Bio ja prije koji dan.
Parkiranje kod Kanu kluba, i pehake par minuta.
Ograđena plaža, al nemreš fulati gole riti...
Velka plaža, ograđena od "tekstilne" samo žičanom ogradom.
Bilo nekih 30-ak ljudi. Dva starija MŽ para, dvije starije dame koje bile zajedno, i sve ostalo solo muški. Prosječna starost ekipe tad - nekih 50-ak godina.
Čitam da je to gej meka, sodoma i gomora... Ništa od toga nije bilo. Ekipa chilla na suncu, malo kupanac i osvježavanje.
Po ovome kaj sam ja vidio - standardna, "školska" nudistička plaža.
 
Prošao sa ženom onuda proši tjedan. Stvarno ne znam zašto su maknuli onu zelenu neprozirnu ogradu. Sada se sve vidi iz vana.

Inače, dva- tri stedovječna para, par solo baba i tridesetak starčeka. 'nako
 
Bio sam u nedjelju sa djevojkom. Bilo cak i nesto ekipe 40-ak godina. Al da -starija ekipa prevladava...
Sa setnice se vidi sve. Ali i sa strane "tekstilne" plaze, odvojena je samo obicnom zicanom ogradom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh