Jadranmoon.com = PREVARA

Da, pretpostavlja san, no zanimalo me da li je neko bia prije na stranici. Ko god je radia stranicu prelose je napravia, al bas ono prelose ahhaha
 
Koje su dobre i realne stranice ako moze preporuka
Ja san dosad bia na smokvi, nista posebno, previse laznjaka po mom misljenju. Ima i tema vamo na forumu o smokvi, nisu ni drugi bas odusevljeni smokvon kolko citan . Kako san trazia zamjenu za smokvu naisa san vamo(ljubavni-oglasnik.net), erodate i Jadranmoon. Erodate mi se cini ok, al doslovno san 2 tjedna tamo
 
Ja san dosad bia na smokvi, nista posebno, previse laznjaka po mom misljenju. Ima i tema vamo na forumu o smokvi, nisu ni drugi bas odusevljeni smokvon kolko citan . Kako san trazia zamjenu za smokvu naisa san vamo(ljubavni-oglasnik.net), erodate i Jadranmoon. Erodate mi se cini ok, al doslovno san 2 tjedna tamo

Jesi imo kakvog uspjeha?
 
Odgovor o stranici : Jadranmoon
Eto ..ja bio na toj stranici ...ispao naivan.... jaaako naivan.... Stranica je prepuna lažnih profila... dokazivo ... ali ne bih o tome tako javno.... veeelika većina profila koji se javljaju samo kradu te veoma skupe poruke po mom skromnom mišljenju ...sigurno 90% lažnih profila... Čim pitaš za mail, viber, broj telefona ( zanimljivo ni jedan profil ga nema ili mu se upravo pokvario i 1000 različitih opravdanja ) ni jedan profil ne želi dati bilo kakav podatak prije susreta a kad pokušavaš dogovoriti susret ...to traje kao Turska sapunica... ne mogu danas...mogu sutra...pa se sutra ne javi...pa joj je mama u bolnici, stric na samrti, gužva u prometu ...ajme čega se sve nisam načitao... uglavnom ljudi BJEŽITE S TE STRANICE... jer nema baš nikakve koristi osim ako imate neke novčeke koje ne znate gdje da uložite ( bez da dobijete nešto zauzvrat )
 
sve te stranice rade na istu foru, vip clanstvo i t asranja samo da uplatis clanarinu i onda ti tamo neki boot odgovara.. prava stranica treba da ima ispod svakog oglasa/profila recenzije gdje mozes da napises iskustvo i da to svi vide, tek tada se moze pricati o postenoj raboti inace sve ostalo je taraba.. nahvataju oni uvijek nekoga ko ce da plati clanarinu ili bon ili slicno u nadi da ce jebat nest.. da nije tako ne bi te stranice nicale jedna za drugom..
 
Bio na stranici ljubavne tajne t.j www.jadrannmon.com skoro dvije god.Potrošio nekoliko tisuća kuna na skupe poruke ali to mi je škola.Kliknuo sam sa oko 40 žena od toga sa njih dvadesetak sam dogovorio sastanak u gradu Zagrebu no sve bezuspješno.Nakon što se nisu pojavile na zadanoj lokaciji ,počela su razna izmotavanja od toga kao mene je strah ,imala sam smrtni slućaj pa nisam mogla doči od muljanja da me ćekala na dogovorenom mjestu (LAŽ) i optužila me da sam ja taj koji se nije pojavio i razno razne druge priće.S jednom sam full kliknuo i još se povremeno dopisujemo i mislim da cura ima stvaran profil spada pod one koji traže dugotrajnu vezu.Sve što je pisala je istina što joj se događalo u privatnom životu jer je bilo u novinama a i našao sam sliku nje i obitelj na fejsu.Da ima 90 % lažnih profila po mojoj procijeni.Nadam se da sam bar malo pomogao.
 
Bio na stranici ljubavne tajne t.j www.jadrannmon.com skoro dvije god.Potrošio nekoliko tisuća kuna na skupe poruke ali to mi je škola.Kliknuo sam sa oko 40 žena od toga sa njih dvadesetak sam dogovorio sastanak u gradu Zagrebu no sve bezuspješno.Nakon što se nisu pojavile na zadanoj lokaciji ,počela su razna izmotavanja od toga kao mene je strah ,imala sam smrtni slućaj pa nisam mogla doči od muljanja da me ćekala na dogovorenom mjestu (LAŽ) i optužila me da sam ja taj koji se nije pojavio i razno razne druge priće.S jednom sam full kliknuo i još se povremeno dopisujemo i mislim da cura ima stvaran profil spada pod one koji traže dugotrajnu vezu.Sve što je pisala je istina što joj se događalo u privatnom životu jer je bilo u novinama a i našao sam sliku nje i obitelj na fejsu.Da ima 90 % lažnih profila po mojoj procijeni.Nadam se da sam bar malo pomogao.
Samo pod opciju besplatno se zna naci stvarna osoba. Pdo ostalr rubrike avanture, veze ne jer su to botovi.
 
Erodate odmah po registraciji traži 15 evra za članstvo i javile mi se neke 3 žene iz okoline, a ne mogu sa njima pisati jer nemam to članstvo... Pih...
 
Ne nisam imao uspjeha na yadramoonu. Ne znam ni sam dal je baš sve laž ali kako je moguće da se klikne na prvu sa oko 40 žena ili su oni koji upravljaju tom stranicom iznimno vješti. Dakle 40 različitih karaktera žena. Nisam se uspio naći ni sa jednom vjerojatno zato što sam zabranjeno voće. Bio na smokvi ništa na iskrici ništa. Stranica upoznavanje.net kao i sex bez obveze sve nešto plaćanje. Bio na stranici sex i veza i nisam se odjavio stigla tužba od odvjetničkog ureda iz njemačke da im dugujem 66 eura. Dobro treba pazit i čitati uvjete korištenja na bilo kojoj stranici za upoznavanje jer ako se ne odjavi pismeno putem mail oni te i dalje vode kao da koristiš tu stranicu.
 
Ljudi, jadranmoon i slične stranice su sve isti provider, ista lažna firma koja zapošljava animatorice da vam uzimaju pare, nisu nižene u pitanju, više puta nego bogovi koji uzimaju grdu lovu. Žene su predobre da bi to bila istina a ne znam i volio bi čuti ženska iskustva jer muški su izgleda najveće budale. Kad sam već uložio išao sam toliko daleka da sam išao provocirati i dotični ili dotična su krenuli sa psovkama sličnim sa,o će Jugoslavenima a od bijesa zaborave s kog su vam profila pisali pa vam spominju stvari koje ste spominjali drugim profilima, znači, ili su svi na istom mjestu, ili su jedna osoba, više profila…

uglavnom, tražim način da se javno objavi prevara jer je Milijunski biznis u pitanju…
čuvajte se!
 
Ljudi, jadranmoon i slične stranice su sve isti provider, ista lažna firma koja zapošljava animatorice da vam uzimaju pare, nisu nižene u pitanju, više puta nego bogovi koji uzimaju grdu lovu. Žene su predobre da bi to bila istina a ne znam i volio bi čuti ženska iskustva jer muški su izgleda najveće budale. Kad sam već uložio išao sam toliko daleka da sam išao provocirati i dotični ili dotična su krenuli sa psovkama sličnim sa,o će Jugoslavenima a od bijesa zaborave s kog su vam profila pisali pa vam spominju stvari koje ste spominjali drugim profilima, znači, ili su svi na istom mjestu, ili su jedna osoba, više profila…

uglavnom, tražim način da se javno objavi prevara jer je Milijunski biznis u pitanju…
čuvajte se!
to samo budale ne znaju.. i pokusavaju tamo
 
Ljudi, jadranmoon i slične stranice su sve isti provider, ista lažna firma koja zapošljava animatorice da vam uzimaju pare, nisu nižene u pitanju, više puta nego bogovi koji uzimaju grdu lovu. Žene su predobre da bi to bila istina a ne znam i volio bi čuti ženska iskustva jer muški su izgleda najveće budale. Kad sam već uložio išao sam toliko daleka da sam išao provocirati i dotični ili dotična su krenuli sa psovkama sličnim sa,o će Jugoslavenima a od bijesa zaborave s kog su vam profila pisali pa vam spominju stvari koje ste spominjali drugim profilima, znači, ili su svi na istom mjestu, ili su jedna osoba, više profila…

uglavnom, tražim način da se javno objavi prevara jer je Milijunski biznis u pitanju…
čuvajte se!
Da slažem se s tobom, brdo lažnih profila. Ali u rubrici besplatno sam uspio nedavno u vrlo kratkom vremenu dobiti mail kontakt od jedne a druga me je tražila broj i nastavili komunicirati preko whatsapp-a. S oba dvije si kliknuo na prvu ali kada su poslale svoje slike jednostavno nije ono što sam tražio, jednostavno nisu moj tip osobe, koje bih me privukle, te sam bez obzira što smo kliknuli na prvu prekinuto dopisivanje. Žena me jednostavno mora fizički privući jel mi je to važno za dalje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh