Ivana hercegovka

Bio neki dan. Lijep docek na ulazu. Odmah ponudi rakijicu ili sok. Skoro izvadila špek i luk na stol. Pricala jedno 15min. I onda krenula akcija. Po meni dobro pušenje, zadovoljan sam. Sex izmijenili par poza. Voli biti gore. I kraj u usta. Kaze da joj dugo nije bilo ovako dobro. Otusirao se, popio sok i rakijicu, malo price i otisao. Pol sata 40e. Kaze nemoze vise.
 
Bio neki dan. Lijep docek na ulazu. Odmah ponudi rakijicu ili sok. Skoro izvadila špek i luk na stol. Pricala jedno 15min. I onda krenula akcija. Po meni dobro pušenje, zadovoljan sam. Sex izmijenili par poza. Voli biti gore. I kraj u usta. Kaze da joj dugo nije bilo ovako dobro. Otusirao se, popio sok i rakijicu, malo price i otisao. Pol sata 40e. Kaze nemoze vise.
Moze link ili broj?
 
Bio neki dan. Lijep docek na ulazu. Odmah ponudi rakijicu ili sok. Skoro izvadila špek i luk na stol. Pricala jedno 15min. I onda krenula akcija. Po meni dobro pušenje, zadovoljan sam. Sex izmijenili par poza. Voli biti gore. I kraj u usta. Kaze da joj dugo nije bilo ovako dobro. Otusirao se, popio sok i rakijicu, malo price i otisao. Pol sata 40e. Kaze nemoze vise.
Da li higijena bila na nivou?, pošto su neki pisali da joj smrdi iz pice i da higijena nije baš ok i da je često pijana.
 
Jel to u Utrini kod placa?!
Onaj neboder?! Ako je to Ivana 40g brineta, došao, okrenuo se i otišao. Mislim da je 40 ojra cifra. I da, Hercegovka je...
 
Higijena na nivou, doček super sa rakijicom i špekom. Simpa žena za popričati o životu i pijanstvima. Odnos neki prosječni malo požuruje i nije bas aktivna, skoro kao moja žena kad ju boli glava
 

Ova isto ima jako zagorski naglasak.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh