173/80/5 Vatrena brineta. Pruža opuštajuću relax masažu i druženje galantnoj gospodi u svom prostoru uz diskreciju.…
www.oglasnik.hr
Dal je netko bio?ako moze recenzija?!
Hvala
Toliko toga je o njoj napisano na ovom forumu, u temama Istra, Rijeka i Osijek, ali ne, ja sam gotovan koji je lijen napisat išta osim: "je li bio netko?" i "može recenzija". Izgleda da je teže od nuklearne fizike upisat šifru oglasa ili jednostavno "Nikolina" u forumsku tražilicu.
Ovaj tjedan me put odveo u Pulu, pa sam po prvi put posjetio Nikolinu. Prvi odabir mi je bila Martina Monte Zaro. Martina komunicira samo putem poruka. Poslao sam joj poruku dan prije, a odgovorila je dan nakon.


Stavit ću link jer će se opet javit gotovani sa pitanjem: " koja Martina, može link", kakva je, može recenzija...
Martina, Monte Zaro
burza.com.hr
Diskretan apartman u centru Pule. Samo poruke, na pozive ne odgovaram
www.oglasnik.hr
Nikolina:
Pula - Nikolina 40 god.
burza.com.hr
173/80/5 Vatrena brineta. Pruža opuštajuću relax masažu i druženje galantnoj gospodi u svom prostoru uz diskreciju.…
www.oglasnik.hr
Komunikacija sa Nikolinom skroz jednostavna. U roku pola sata se sve dogovorili i već sam bio kod nje. Čak mi je htjela i taxi riješit, ali imao sam svoj prijevoz. Lokacija dosta diskretna, na Verudi. Zgrada, pozvoniš, ona ti otvori, objasni koji kat, gdje skrenut. Imao sam sreće da na ulici nije bilo prolaznika, ni susjeda po stubištu.
Žena je skroz ok, ugodna, komunikativna. Zapalili cigaru na balkonu, popričali, nema požurivanja, ne osjećaš se kao da si na traci. Stan je ok, uredan, krevet malo škripav.

Mene boli briga, ali njoj je zbog susjeda.
U faci nije neka ljepotica, ali nije ni ružna, onako, prosjek. Kaže u oglasu 40 godina, tu je negdje, možda koja više. Ja sam stariji od nje, pa je za mene još mlada.

Slike u oglasu su njene, tako da što vidiš, to dobiješ. Ima koju kilu više, što meni ne smeta, jer volim kad žena "ima mesa". Ne volim štrklje. Sise odlične, velike, prirodne, viseće, gravitacija radi svoje. Higijena 10/10. Ona čista, uredna, mirišljava. Akcija super. Ima neke kombinacije sa masažom i drkicom, ali to sam odbio, ajmo mi klasični sex. Pustio sam joj inicijativu i ugodno me iznenadila sa tit fuckom i dobrim blow jobom. Jedini minus što nije htjela BJ bez kabanice, nešto se nećkala, ali ajde, nek joj bude, nisam inzistirao... U svakom slučaju, ponovio bih.
