ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Evo nisam mogao da ne komentiram iako mi nije bio plan. Domaćih ima samo u Zagrebu, 3 narkomanke u Splitu i 2 u Rijeci. Ostalo sve je bon ili prevara. Rafaela ili Rafa sa linka gore je best buy po meni ( 150 sat ) jer sam je konzumirao dok je bila u Puli ali vidim da je išla za Poreč. Rekla mi je da diže cijenu uskoro jbg i njoj inflacija 😂
Koje u Rijeci , moze i privatna poruka
 

Evo nisam mogao da ne komentiram iako mi nije bio plan. Domaćih ima samo u Zagrebu, 3 narkomanke u Splitu i 2 u Rijeci. Ostalo sve je bon ili prevara. Rafaela ili Rafa sa linka gore je best buy po meni ( 150 sat ) jer sam je konzumirao dok je bila u Puli ali vidim da je išla za Poreč. Rekla mi je da diže cijenu uskoro jbg i njoj inflacija 😂
Samo neka dize cijenu, jednom kad ljeto prodje , biti ce i niza cijena. Ma sta one misle, da je 150 eura malo?! Ne vrijede 30 eura u Brazilu a ovdje izigravaju zlatne pičke. Prošli vikend sam imao sreće i sa 40 eura potrošenih nategao lokalnu (on budget bi se reklo). E sad, nisu još počele poruke dolaziti, možda sam se spasio...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh