ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa su one normalne uopće, ne drže higijenu i još traže pare... stvarno žalosno. Mislim, od svake normalne muške i ženske osobe se očekuje osobna higijena, bez obzira na to čime se bave, kad ono... Ma treba ih bojkotirati brutalno, jebiga ispaštati će i one uredne.
Kad sam izasao iz wc-a bila je obučena, tako da cisto sumljam da se isla tuširat i presvuć tange
 

Posjetio ovu danas
Lokacija zgrada kod želježničke stanice
Dogovorio pola sata za 100€ dođem na vrh u stan, cura izgleda ok kao sa slike, sitnija malo jača guza. Engleski slabo priča....Uđemo u sobu i gledam mali krevet užas....stavlja kondom odma i krene sa pusenjem. Idemo u dogy, ona na krevetu ja na nogama jer je krevet premali za ista drugo, pitam je za drugu pozu kaže samo jedna za tu cijenu nakon sta je guzim 10min, poludim! Govorim trebala si reci prije da je samo jedna poza pa nebi ni dolazio..... onako preko volje pristane na jos jednu pozu, iz pičke jos pocelo smrdit i tu me prošla volja. Otišao pod tuš, oblačenje i doma. Bila jos jedna cura sa njom vidio sam kako provjerava pare kad sam se vratio iz wc-a.... uglavnom izbjegavati
Uzas! Ali shvatiti ce polako da nema kruha ovdje na taj nacin. Jos su i podigle cijene za 50 eura, ma nek odu u 3pm u onu favellu odakle su dosle. Za 200 eura hocu sat vremena zabave sa zgodnom curom koja ne sere i glumi da joj je ok. Za te pare mogu i regularnu zensku odvesti vani i pojebati (sa svim problemima nakon).
 
Uzas! Ali shvatiti ce polako da nema kruha ovdje na taj nacin. Jos su i podigle cijene za 50 eura, ma nek odu u 3pm u onu favellu odakle su dosle. Za 200 eura hocu sat vremena zabave sa zgodnom curom koja ne sere i glumi da joj je ok. Za te pare mogu i regularnu zensku odvesti vani i pojebati (sa svim problemima nakon).
Ekipa,ja sam juče naišao na velike problem u Matka Laginje i trg portarata ove Brazilke treba potjerati na trgu portarata sam stjero u pičku materinu jer je brzo razna počela me pregledavati šta imam u đžepovima
 
Sve ok.. problem je da ima sve manje recenzija na forumu, sve se svodi na pitanja "bio tko", jel se isplati", "ima nešto provjereno".. a ne pišu recenzije. Svi bi nešto na sigurno, ali nema toga.. meni od posljednjih 5 cura, samo s 1 je bilo ok, ostale 4 katastrofa. To je taj rizik, nekad se potrefi, nekad ne.. pa i ja neki dan potrčim kod jedne, jer je bila dobra recenzija, pa ostao u šoku koliko loše..
Sve je stvar kako naletiš..
Ni meni se ne daje pare za loše iskustvo, ali to je dio toga..
Zato ljudi dragi, pišite više recenzija(pogotovo loše) jer nekom ćete pomoći, a dobro se dobrim vraća..
Živili i trdo spreda
Sa brazilkama ništa nije sigurno
 
Mjenjam broj za broj,mlada cura 25 godina,top guzica,sise 2,slatko lice prošlo ljeto je imala aparatić vrlo vjerovatno je skinula jer je tako govorila da do sljedećeg ljeta bi trebala skinuti. inače je iz okolice Zagreba zadnja 4 ljeta dolazi u Istru raditi te cura uz taj posao voli i druzenje.jako komunikativna osoba i ako joj se svidis možeš i ostati prespavati kod nje ako slučajno otvorite bocu vina pa da ne voziš pijan ali normalno rano ujutro moras izaći iz stana posto ona ide na posao.
 
Mjenjam broj za broj,mlada cura 25 godina,top guzica,sise 2,slatko lice prošlo ljeto je imala aparatić vrlo vjerovatno je skinula jer je tako govorila da do sljedećeg ljeta bi trebala skinuti. inače je iz okolice Zagreba zadnja 4 ljeta dolazi u Istru raditi te cura uz taj posao voli i druzenje.jako komunikativna osoba i ako joj se svidis možeš i ostati prespavati kod nje ako slučajno otvorite bocu vina pa da ne voziš pijan ali normalno rano ujutro moras izaći iz stana posto ona ide na posao.
Gdje je u istri
 
Mjenjam broj za broj,mlada cura 25 godina,top guzica,sise 2,slatko lice prošlo ljeto je imala aparatić vrlo vjerovatno je skinula jer je tako govorila da do sljedećeg ljeta bi trebala skinuti. inače je iz okolice Zagreba zadnja 4 ljeta dolazi u Istru raditi te cura uz taj posao voli i druzenje.jako komunikativna osoba i ako joj se svidis možeš i ostati prespavati kod nje ako slučajno otvorite bocu vina pa da ne voziš pijan ali normalno rano ujutro moras izaći iz stana posto ona ide na posao.
I koji broj mjenjas za njen broj haha
 
Samo sam pitao gdje je u istri.
Da imam broj od neke vec bi trazijo da razmijenimo broj.
Ako hoces daj broj bijo bi ti zahvalan a i ako ne sve ok.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh