ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozz ekipa! Je bio tko sa ovom malom iz Pule, lolita23?
Onaj ko je normalan nece ici s tom lolitom znate vi na sta lici ona higijena je -100 ima neke usne bolesne da bi se ljubio snjom neku bolest bi dobio ima tetovirano ACAB na cirilici na trbuhu onda kao neke likove sa pendrecima znaci nemojte ni slucajno kod ako se nezelite zarazit snecime
 

Top.. visoka, zgodna, vesela, jako lijepa u faci.. piše 25 god, ali ih je više.. dogovor lak, pri dolasku na adresu čekam 5-10 min, pošalje video kako do stana, ulazin i odmah me počinje ljubit. Dogovorimo 30 min i odmah akcija, ljubljenje, oral bez, sex u svakakvim pozama, kako god ti paše, stvarno sluša.. uglavnom, prezadovoljan.. prije početka dezinficira ruke, i mene zahtjevala ruke, te miška isto. Po završetku otišla u kupaonu tako da drži do higijene.. cijena 30-100, 1h-150
Svakako preporuka
 

Top.. visoka, zgodna, vesela, jako lijepa u faci.. piše 25 god, ali ih je više.. dogovor lak, pri dolasku na adresu čekam 5-10 min, pošalje video kako do stana, ulazin i odmah me počinje ljubit. Dogovorimo 30 min i odmah akcija, ljubljenje, oral bez, sex u svakakvim pozama, kako god ti paše, stvarno sluša.. uglavnom, prezadovoljan.. prije početka dezinficira ruke, i mene zahtjevala ruke, te miška isto. Po završetku otišla u kupaonu tako da drži do higijene.. cijena 30-100, 1h-150
Svakako preporuka
Stvarno ima 179 cm?
 
Pozdrav, u osmom mjesecu cu bit u Puli. Kakva je scena kod vas? Kakve su cijene otprilike. Ili ce mi se vise isplatit ganjat klinke po klubovima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh