ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav zanima me dali je netko bio kod ove milfare iskustva?Hvala
 
Zaobiđi bio sam prije 20 dana kad je bila..sve kao uracunato u cjenu nakraju sve naplati pusenje bez kabanice i slicno gleda na sat u minut
 
Ima neka naša možd Pula okolica Istra ,zna neko šta ?
Da se udara za lovu a da nije prevara to sa a bonovima ?
 
Ekipa,
Da li je tko imao situaciju da dobije poruku kao od nekog njihovog sa EGE da trazi neku garanciju/ugovor jer sam ja kao puno puta zeznuo zenske i kao da su izgubile novaca i da im smetam kad rade...kao da jel ja znam kako mafia i kartel u HR funkcionira, da ja imam obitelj, bla bla... uglavnom, neka prijetnja koliko sam mogao shvatiti po poruci da bi htjeli izvuci neku lovu iz mene.
a ja ako odem jednom mjesecno i to je to...kad pisem ako ne odgovori u roku pola sata, sat... blokiram broj i ne javljam se vise...jucer situacija kao dogovor, moze ona odmah, ja kazem u 11... ona ok, ali nije prije dala adresu. 11 sati ja pisem da da adresu ne odgovara...2 poruke, nije odgovorila, blokirao broj i to je to... i toliko o tome koliko ja smetam..
 
Ekipa,
Da li je tko imao situaciju da dobije poruku kao od nekog njihovog sa EGE da trazi neku garanciju/ugovor jer sam ja kao puno puta zeznuo zenske i kao da su izgubile novaca i da im smetam kad rade...kao da jel ja znam kako mafia i kartel u HR funkcionira, da ja imam obitelj, bla bla... uglavnom, neka prijetnja koliko sam mogao shvatiti po poruci da bi htjeli izvuci neku lovu iz mene.
a ja ako odem jednom mjesecno i to je to...kad pisem ako ne odgovori u roku pola sata, sat... blokiram broj i ne javljam se vise...jucer situacija kao dogovor, moze ona odmah, ja kazem u 11... ona ok, ali nije prije dala adresu. 11 sati ja pisem da da adresu ne odgovara...2 poruke, nije odgovorila, blokirao broj i to je to... i toliko o tome koliko ja smetam..
Scam
Opusteno
Neka dodu uzivo, pita vjerojatno uplatu nekakvu
Kazi mu moze ali samo keš na ruke.
Javi ako kaj zatreba
 
Scam
Opusteno
Neka dodu uzivo, pita vjerojatno uplatu nekakvu
Kazi mu moze ali samo keš na ruke.
Javi ako kaj zatreba
Hvala. Ma pretpostavio sam ja da je to. Ako prodje prodje.. kad bih ja tako trazio od njegovih zena sto nisu ispostovale, gdje bi zavrsile.. a sto najveca fora nisam nikada zajebao termin kad je bio dogovoren. Ovo sto nije dogovoreno se ne racuna i sto sve zene ne odgovaraju brzo (ali to nije njihov problem, nego moj jer ja moram biti brz).
 
meni poslali istu poruku pa sam im odgovorio da dođe ko hoće kakvo plaćanje pa me blokirao taj isti broj
Možda im treba ovi a bonovi 😂
 
Zvao sam ali niko se nije javio,samo poruke taj neko piše,ma ništa od toga prevarantska priča nakraju me blokirao,previše filmova neko gleda kakav Carlos,kakav sicario od toga nema nista
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh