ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa. Da li je netko pokušao stupit u kontakt s ove 2 cure u Poreču šta se oglašavaju na plavom? Tanja i Lorena.. pozdrav svima
 
Evo malo mog iskustva. Dogovorio sa ovom u Puli
Javim joj se oko 12, pitam jel moze oko 19. Dogovorimo, sve djeluje super. Oko 18 mi se javi jel dolazim, kazem da i da posalje adresu. Salje adresu u Rijeci, ja u Puli, na profilu joj pise Pula.
Idem dalje. Dogovorim se sa ovom...
Dogovor lagan, sve izgleda ok. Dolazim u stan, cura je sa slika, realne su. Ali tamo ko da zive sakupljaci boca. Totalni kaos, plahta na krevetu zmazana, vjerojatno prije netko svrsio po njoj. Reko nije to to i odem. Kontaktiram Daniell, kaze nije vise dostupna danas. Za 5 minuta ta Daniell salje poruku jesi li ti policajac, bio si mi na vratima. Kazem nisam, okrenuo sam se jer ti je kolegica neuredna i upitne higijene.
Na kraju otisao kod ove
Nije tipicna ljepotica, vidi se da je malo i starija, al meni je bila uzasno jebozovna. Ugodna, komunikativna, higijena na nivou, stan uredan. Akcija super. Engleski nezna nista, al prica talijanski. Tko trazi milf, preporuka.
 
  • Like
reagiranja: WTF
Evo malo mog iskustva. Dogovorio sa ovom u Puli
Javim joj se oko 12, pitam jel moze oko 19. Dogovorimo, sve djeluje super. Oko 18 mi se javi jel dolazim, kazem da i da posalje adresu. Salje adresu u Rijeci, ja u Puli, na profilu joj pise Pula.
Idem dalje. Dogovorim se sa ovom...
Dogovor lagan, sve izgleda ok. Dolazim u stan, cura je sa slika, realne su. Ali tamo ko da zive sakupljaci boca. Totalni kaos, plahta na krevetu zmazana, vjerojatno prije netko svrsio po njoj. Reko nije to to i odem. Kontaktiram Daniell, kaze nije vise dostupna danas. Za 5 minuta ta Daniell salje poruku jesi li ti policajac, bio si mi na vratima. Kazem nisam, okrenuo sam se jer ti je kolegica neuredna i upitne higijene.
Na kraju otisao kod ove
Nije tipicna ljepotica, vidi se da je malo i starija, al meni je bila uzasno jebozovna. Ugodna, komunikativna, higijena na nivou, stan uredan. Akcija super. Engleski nezna nista, al prica talijanski. Tko trazi milf, preporuka.
Milf sa 28???onda su one od 35granny😂😂😂
Il si ti mladac il sam ja matori😊😊😊
 
Ne bi bilo lose citat sa razumjevanjem. Napisao sam da je starija, koliko neznam, nisam pitao osobnu. Al starija je dosta od 28. Al mislim da je odavno apsolvirano da su uglavnom uvijek starije od godina koje navode u profilu.
 
Ne bi bilo lose citat sa razumjevanjem. Napisao sam da je starija, koliko neznam, nisam pitao osobnu. Al starija je dosta od 28. Al mislim da je odavno apsolvirano da su uglavnom uvijek starije od godina koje navode u profilu.
A šta si se našao uvrijeđenim... Čitam ja i prepažljivo, no sikiriki, samo opušteno
 
Vidim da je CDC napokon ponovo u Puli, ima jedno 6-7 oglasa za istu curu RITA - slike su sigurno stvarne, komunikacija uvijek lagana:


Bio sam s njom kad je prošli puta bila u Puli, rekao bi da je niža od 170 cm, tada je još bila "mala curica", po slikama vidim da je sada puno više umjetna (silikoni, botoksirana usta...). Dobro priča engleski, meni je to bilo dobro iskustvo...
 
Evo malo mog iskustva. Dogovorio sa ovom u Puli
Javim joj se oko 12, pitam jel moze oko 19. Dogovorimo, sve djeluje super. Oko 18 mi se javi jel dolazim, kazem da i da posalje adresu. Salje adresu u Rijeci, ja u Puli, na profilu joj pise Pula.
Idem dalje. Dogovorim se sa ovom...
Dogovor lagan, sve izgleda ok. Dolazim u stan, cura je sa slika, realne su. Ali tamo ko da zive sakupljaci boca. Totalni kaos, plahta na krevetu zmazana, vjerojatno prije netko svrsio po njoj. Reko nije to to i odem. Kontaktiram Daniell, kaze nije vise dostupna danas. Za 5 minuta ta Daniell salje poruku jesi li ti policajac, bio si mi na vratima. Kazem nisam, okrenuo sam se jer ti je kolegica neuredna i upitne higijene.
Na kraju otisao kod ove
Nije tipicna ljepotica, vidi se da je malo i starija, al meni je bila uzasno jebozovna. Ugodna, komunikativna, higijena na nivou, stan uredan. Akcija super. Engleski nezna nista, al prica talijanski. Tko trazi milf, preporuka.
Znaci daniel i jenifer su bile unistom stanu.jel tp onaj koji sjece prvomajsku?a daniel se boji policije ko sam vrag i meni je zadnji put priredila sto peripetija prije nego te pusti unutra.
 
Znaci daniel i jenifer su bile unistom stanu.jel tp onaj koji sjece prvomajsku?a daniel se boji policije ko sam vrag i meni je zadnji put priredila sto peripetija prije nego te pusti unutra.
Ne, to je ulica iza Rock Cafea. Pretpostavljam da u toj zgradi ima vise apartmana, jer taj di sam ja bio je ful mali, nije tad bila tamo sigurno. Ali one su sve u kontaktu, javljaju si međusobno.
 
Pozdrav,
Ima li netko link od nekih provjerenih u Puli molim vas treba mi za sutra ali sam u stisci s vremenom da provjeravam sve sam ?
 
Ako je netko bio? Neka javi iskustvo, čini mi se najbolja do sada što je došla u Pulu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh