ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ugl. ja sam oženjen iz okolice Labina pa mi je Pula uvijek bila praktičnije mjesto za to te kad sam se odlučio i otic uvijek neki bonovi. Da bi se pojavila svremenom jedna cura u oglasima u Puli ne traži bon ništa adresa centar i reko ajde idem riskirat pitam dal može samo oral cisto da se ne zajebem il da mi uzme pare,bilo je malo skuplje al ajde reko idem prvi put neću uzimat puno para kozna čega sve ima šta čitam.
Dolazim ja,cura me dočeka došla po mene na ulaz,cura parirala s ovim strankinjama po izgledu znaci zgodna cura mlada i ja ušo u šoku pitam je oprosti dal mogu ostat sat vremena nisam znao da si to stvarno ti kaže ona da ne jer nemisli vise nikog niti uzet danas jer ne radi kao na traci i da nekuzi zašto ljudi misle da je fejk jer je prema svima fer samo ne stigne odgovorit na tolko poruka. malo smo sjeli pričali i priča mi i pokazuje kako joj ekipa prijeti da ode iz Pule da kvari posao njegovim radnicama,šalju joj prijeteće poruke vrijeđaju je.. a ja se pitam kojim radnicama kad ih nema? postoje samo muškarci koji se kriju iza oglasa i traže bonove ili uplate, taj bon se nemoze unovčit u keš nego u admiral npr.. znaci to su sve snobovski klošari,kockari itd.
Posto radim vrlo jak IT posao i poznajem mnogo partnera koji su ujedno i policajci došli smo i do lokacije broja i sve al na kraju dana im nemozes ništa jer oni traže po 100,200 kn bon nitko ih ne prijavljuje,mjenjaju brojeve itd. Ali kad bi se netko baš time pozabavio nebi dobro prošli, da vise ljudi prijavi isti broj nije ga teško nać tko hoće.
Ovi sajtovi kao sto je ovaj forum su najbolja meta za takve jer čast izuzecima ali ljudi su ocajni pa padaju na sve.
Sto se tiče normalne cure u Istri kod koje možeš otic ne postoji,ako vam netko i preporuči nešto to su ova klasika neka martina ili daisy, ova mala je imala niti 30godina nije bila jeftina ali bar je bila prava i zgodna. Kontakt vise nemam netrebate me trazit jer mjenja brojeve i dolazi svako malo jer sad padnu cijene apartmana a to je bilo negdje prije sezone rekao bih 3,4 mj. ona je iz Istre ali ne radi kod sebe doma sjećam se da je app bio bas top moderan veliki. ako sam na terenu jedino imam priliku za to sumnjam da cu je opet ulovit pa eto ukoliko dođe u oglase opet neka koja te neće trazit bon i koja će se dogovorit s tobom za vrijeme i kod koje ćeš uc u zgradu a ne izvisit ispred i otic doma slobodno joj se javite cura je najnormalnija s tim da sumnjam da će nakon svih tih prijetnji dolazit sama ovaj put. Ako bas mjesecima nema ništa,potegnuti do Slovenije,Italije..
pozz ✌🏼
Ima sta u Labinu?
 
Ima ova nova u Porecu. Cura je top. Lijepa komunikacija. Imate je na plavom, zove se Ana. Malo poskupa ali ono sto mi je poslala je top. Mislim da cu sutra otici.
 
Pozdrav ,
Ima li sta u Puli ili okolici da nije na Bonove. Haha ako moze broj bio bi zahvalan. Lp svima
 
Da decki cura je u Puli i rekao sam vam samo sms preko WhatsApp i Vibera na broj0996541198. Moja topla preporuka. Znam kako je i ja trazim i volim kada mi netko preporuci ili kad kaze da izbjegnem sto nevalja. Uzivajte nije za bonove samo kes
 
Oprosti, taj broj od Martine Tomic nije u funkciji od 17.09.2022. godine ali isto hvala! Ali i dalje ves pitam ako ima tko broj od Martine Tomic iz Pule da mi ga posalje! Unaprijed zahvaljujem.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh