ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I ja sam nov u ovome, eurogirls je skuplja ali sigurnija opcija. Za nešto drugo nitko još nije dao neku dobru opciju
Kako misliš sigurnija opcija 😂
Jel imaš iskustva…daj ako možeš da mi malo opišeš kako funkcionira….posto želim drugi tjedan ići no kako je prvi put s tim stvarima bolje bih se osjećao kad bih znao sto me čeka 😂
Hvala unaprijed
 
Kako misliš sigurnija opcija 😂
Jel imaš iskustva…daj ako možeš da mi malo opišeš kako funkcionira….posto želim drugi tjedan ići no kako je prvi put s tim stvarima bolje bih se osjećao kad bih znao sto me čeka 😂
Hvala unaprijed
Pa bio sam sa 3 cure u zadnje vrijeme.. Prva je bila promašaj jer nije uopće ličila na onu sa slike. Uhvatila me na prepad hahahha. Drugi put sam pazio i odmah sam napisao ako nije ta kao na slici odlazim. Ali bila je super. Trebaš znati da kad komuniciraš s brojem koji je na webu ima više njih za istu curu. Ako je adresa ista to je ista cura , imaju valjda više "agenata" . Ali ako nisi zadovoljan okreni se i otiđi. Ovih ostalih par cura su baš bile ok, slatke i iako malo skuplje po meni se isplati svako toliko priuštiti sebi mali trening. 😁
 
Kako misliš sigurnija opcija 😂
Jel imaš iskustva…daj ako možeš da mi malo opišeš kako funkcionira….posto želim drugi tjedan ići no kako je prvi put s tim stvarima bolje bih se osjećao kad bih znao sto me čeka 😂
Hvala unaprijed
A za ove cure iz oglasa nemam iskustva pa ako neko ima pouzdanu volio bi i to probati
 
A za ove cure iz oglasa nemam iskustva pa ako neko ima pouzdanu volio bi i to probati
Ma nemas nis dobro si to opisao ege ono kad potrefis moze proc akone okret.to ti je sve 100 slika isti agent jedna cura. Jedino sa agencijom cdc je cura koja je na slici mada fotosopirana.loklnih cura nema da migu proc jedino ona martina vrijedi ulozeno dobiveno.
 
Ma nemas nis dobro si to opisao ege ono kad potrefis moze proc akone okret.to ti je sve 100 slika isti agent jedna cura. Jedino sa agencijom cdc je cura koja je na slici mada fotosopirana.loklnih cura nema da migu proc jedino ona martina vrijedi ulozeno dobiveno.
Pozdrav,,daj neki kontakt od te Martine
 
Na svim oglasima do sada sve traže bonove…
Čak kažu i adresu i pošalju slike neke od njih…
Ja gledam, zar nitko nije ozbiljan 😂
Neznam dal je to normalno i dal su sve prevarantice (jel postoji opcija da se i s takvim plaćanjem može dobiti nešto ili samo propuh u novčaniku i žal zbog neodlaska na neku super večeru ili noćni provod) 😁
 
jel ima koja cura da se javi i ostavi kontakt? i br 2 pomozite drugovi ako netko ima nesto u sredisnjoj ili sjevernoj istri molio bih za kontakt broj u poruci...hvalaa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh