ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo Istrijani..Pulezani..imate na Ege mala brazilka Charlotte..vrhunska cura..za 200 e..sat vrenena uzivanja cistog..vrijedi svake lipe..prirodna sva..
 
Evo ja pisao s tom Dianom iz rumunjske i dajem jos vise para i da se nademo van njenog stana da vidi da sam ozbiljan i na sve nacine ali ona stalno samo uplata 200 kuna prije pa dobije adresu e prevara cista
 
Ekipa jel zna netko onu Teu sto je radila samo masažu sa happy endom u Puli.. Neka informacija da li je još uvijek tu?
 
Ako netko ima,molim u PP.. imam stari,bio sam par puta,ali vise se na taj ne javlja...
Lokaciju necu reci,samo da je bio 3. Kat.. tako da znate da ne muljam :))
 
Molio bih i ja novi broj u PP, ako netko ima🙏 bio 4-5 puta, stari vec tjedan dana nije u funkciji, odnosno ne dobiva poruke na whatsappu. Šteta..
 
Pozdrav, je bio netko?
Najbolje iskustvo ikad! Inace volim otic probat kad dodje nesto novo u zg...a ovo je Out of this world! Dosao sam na sat vremena i ostao 3 sata..ako ima pitanja, pitajte...neda mi se pisat eseje...uglavnom cura je 10/10
I svaka cast agenciji...kaj vidis to dobijes...fakat su ok, bio sam sa par njihovih cura vec.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh