ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Inače, ova na slici stvarno vrijedi 800 kuna za 15 minuta. Doći kod nje, čist, uredan s dignutim kurcem,...kulturna komunikacija, za 30 sekundi kad vidi kurac i ona je mokra, izjebat je "na quickie", i to je to. Čist račun, duga ljubav! ako nije neka prevara i ako se može brzo dogovoriti. To je najbitnije, brz dogovor i profesionalna usluga, bez nervoze, bez gluparija. Jednostavno i pošteno.
 
Inače, ova na slici stvarno vrijedi 800 kuna za 15 minuta. Doći kod nje, čist, uredan s dignutim kurcem,...kulturna komunikacija, za 30 sekundi kad vidi kurac i ona je mokra, izjebat je "na quickie", i to je to. Čist račun, duga ljubav! ako nije neka prevara i ako se može brzo dogovoriti. To je najbitnije, brz dogovor i profesionalna usluga, bez nervoze, bez gluparija. Jednostavno i pošteno.
naravno da nije prevara, samo očito ekipa ovdje nije navikla vidjet tako nešto osim ovoga gore navedenog sto si napisao i cekanja istih.
 
Evo iskreno, ja nisam nista lose mislio nego me malo iznenadilo sto si ti odmah napisao da smo mi nekulturni i da smo je izvrijedjali sto mi nije nimalo jasno ali ok, uhvatio si toga da ces ju braniti kao kap vode na dlanu a nitko nista nije rekao.
Na prvu cura je lijepa stvarno nema sta. Dalje, pricas o lokalnim zenama i nekim romkinjama a ovdje nigdje nema nista, prolistaj cijelu temu i vidjet ces da je doslovno 1 zenska bila aktivna.
Ovo za 15 min 800kn sam rekao samo da se po meni ne isplati (po meni!) I nista vise. Prolistaj ostale teme na forumu i vidjet ces sta ljudi sa iskustvom pricaju (ne isplati se nikako po nas jer je to pljacka a vani takve imaju za upola manje).
Udji sad na EGE i naci ces oglas 1h 150-200€, isto prelijepa zena a trazi malo manje od ove. Znaci ima ponude a ti tvrdis da nema. Od cega se ona razlikuje od ove a jeftinija je od te? Apartman isto na nivou itd.
 
Ta riba je teška prevara i jako lošeg karaktera i to mene nije stid ovdije napisat pa makar 100 puta osramocen bio to mene ne zanima.
 
Ta riba je teška prevara i jako lošeg karaktera i to mene nije stid ovdije napisat pa makar 100 puta osramocen bio to mene ne zanima.
Lošeg karaktera ste jedino vi i eto cura mi poručuje da ovo lijepo tu prilozim. nitko vam nije dragi Srđane kriv sto ste joj se vise puta javljali i niste uspjeli.
 

Prilozi

  • 7BE011B5-ADE1-4EB1-930B-CC8C293D7188.jpeg
    7BE011B5-ADE1-4EB1-930B-CC8C293D7188.jpeg
    479,3 KB · Pregleda: 217
Meni je reko jedan lik da ona trazi 700kuna ja joj se javim kaze ona meni, 2000 kuna i sad ja lažem i govno sam ovdije daj nemoj te me jebat nisam ja budala i bolje me ne drkajte ti i ta muljatorica idi radije popit kavu kod nje i budi joj sponzor ljep pozdrav.
 
Meni je reko jedan lik da ona trazi 700kuna ja joj se javim kaze ona meni, 2000 kuna i sad ja lažem i govno sam ovdije daj nemoj te me jebat nisam ja budala i bolje me ne drkajte ti i ta muljatorica idi radije popit kavu kod nje i budi joj sponzor ljep pozdrav.
odi kod daisy Srđane, nećeš nikad jebat ovo ionako. pozz
 
Bio sam sta imas ti protiv daisy, necu jer ova je za bogate poput tebe izgleda da imas pare za bacanje karao sam ja i bolje od ove nije ova ni za kupus gazit umišljena ko i ti ljep pozdrav
 
Evo iskreno, ja nisam nista lose mislio nego me malo iznenadilo sto si ti odmah napisao da smo mi nekulturni i da smo je izvrijedjali sto mi nije nimalo jasno ali ok, uhvatio si toga da ces ju braniti kao kap vode na dlanu a nitko nista nije rekao.
Na prvu cura je lijepa stvarno nema sta. Dalje, pricas o lokalnim zenama i nekim romkinjama a ovdje nigdje nema nista, prolistaj cijelu temu i vidjet ces da je doslovno 1 zenska bila aktivna.
Ovo za 15 min 800kn sam rekao samo da se po meni ne isplati (po meni!) I nista vise. Prolistaj ostale teme na forumu i vidjet ces sta ljudi sa iskustvom pricaju (ne isplati se nikako po nas jer je to pljacka a vani takve imaju za upola manje).
Udji sad na EGE i naci ces oglas 1h 150-200€, isto prelijepa zena a trazi malo manje od ove. Znaci ima ponude a ti tvrdis da nema. Od cega se ona razlikuje od ove a jeftinija je od te? Apartman isto na nivou itd.
nisam napisao da ste je vi izvrjedali nego dotični Srđan
Listao sam forum i pričalo se o dotičnoj Daisy, romkinji iz vodnjana itd.. ima recenzija.
Ušao sam na ege, bio s 3 cure zadnjih pola godine,i ne razlikuju se previše od ove,osim sto ova cura ima direktne slike a ege provučene kroz fotosop i godine su malo kojoj točne,zato ovu domaću curu branim i obranit ću opet jer nije ništa drugacija od njih i vrijedi svake kune.. a sad tko si može priuštit neka, tko ne.. neka traži dalje,cura ionako ima ponuda boli glava tako da joj par njih ovdje koji seruckaju nis ne znače.
 
Gle brate ja i ti se ne trebamo natezat ja imam svoje mišljenje o njoj, a ti kako hoces
Brate, curu ne poznaš i niti sam ne znaš s kim si pričao, to šta ona s tobom ne želi, ne želi jer joj očito ne odgovaras po nečemu, kad odem na tvoj profil i čitam tvoje postove iskreno nebi niti ja imao nešto s tobom. Ovu recenziju na slici i dotičnu curu ne možeš uspoređivat, naravno da se takve mlađe cure ne nalaze s tipovima koji jebu "sve i svašta" cura nije glupa i drži do sebe. Da imaš za jebati i bez plaćanja nebi mjesecima žicao po forumu neki kontakt. i to ti isto mogu naljepit tu kako žicaš jer se sve vidi. a sad te lijepo pozdravljam i postedi nas svojih gluposti.
 

Prilozi

  • 3F125FF4-0840-4128-BDEA-206FEAC7F347.jpeg
    3F125FF4-0840-4128-BDEA-206FEAC7F347.jpeg
    287,8 KB · Pregleda: 171
eto Brate, a sad u miru idi pojebati nešto. ♥️
 

Prilozi

  • C53941A9-1B84-4C6C-AABC-2F96AD72F60B.jpeg
    C53941A9-1B84-4C6C-AABC-2F96AD72F60B.jpeg
    696,9 KB · Pregleda: 139

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh