Iskustva sa parovima

Vecer! Ima koji par da je zainteresiran za druzenje sa pojedincom? CK,Vz,kc,zg, i okolica
ima 100% ali bojim se da ti nisi taj pojedinac,

osim što si si dao nick mustang (vjerojatno po istovjetnoj inteligenciji), nisi napisao ništa o sebi, godine, stas, prostor, afiniteti, obrazovanje, mobilnost........ misliš da ako napišeš "ja bi jebao tuđu ženu ispred muža" da će ti se netko javiti.

Nemoj te u prvoj rečenici odati da ste retardi i očekivati da će vas netko kontaktirati. BTW ova grupa ima naziv ISKUSTVA sa parovima a ne oglasnik, Mišljenja sam da ti u ovoj grupi ne budeš nikad imao što napisati. Bezveze spamaš grupu.
 
ima 100% ali bojim se da ti nisi taj pojedinac,

osim što si si dao nick mustang (vjerojatno po istovjetnoj inteligenciji), nisi napisao ništa o sebi, godine, stas, prostor, afiniteti, obrazovanje, mobilnost........ misliš da ako napišeš "ja bi jebao tuđu ženu ispred muža" da će ti se netko javiti.

Nemoj te u prvoj rečenici odati da ste retardi i očekivati da će vas netko kontaktirati. BTW ova grupa ima naziv ISKUSTVA sa parovima a ne oglasnik, Mišljenja sam da ti u ovoj grupi ne budeš nikad imao što napisati. Bezveze spamaš grupu.
A izgleda da ti taj pojedinac!Ti si jedini retard ovdje ocito! A tvoj Nick je svjetski, vidi se po njemu da igras igrice po cijele dane 👍 ubuduće dok vrijedas nekoga prvo počni od sebe i svojeg života , svojeg Nicka i svoje inteligencije jer ocito je da je nemas! Kao 1 ako nisi primijetio ovo nije oglasnik gdje moras napisati nešto o sebi a kamoli obrazovanje i sl ,niti mi pada na pamet bas zbog takvih poput tebe fekera,skupljača slika za drkanje i sl! najbolje bi bilo i da parovi koji mi se jave da Pišu javno kao ja sad tebi a ne da mi se jave privatno i da govore svoje privatne informacije o sebi koje si naveo i zelje,pa sta bi probali i sta žele,traže i sl za takve drkađije kao sta si ti! Valjda cu takve stvari izmjenit sa parom koji mi se javi u strogoj diskrecij ,kako se to i radi a ne sa tobom javno !stvarno nemas nista pametno raditi u zivotu!
 
Par za druzenje je postalo nemoguce nac
Prije se znalo oglasavati nekoliko parova na plavom sadtog uopce nema vise
 
Mislim da nije to problem, parovi se s parovima tamo ljepo druže , solo žene više ne , sad su sve na only fans ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh