INTERNACIONALNA - Iskustva & recenzije


Isabella…😃

Ovako,ovoj ženi cu posvetiti malo vise vremena…
Zato,jer ona to stvarno zaslužuje…

Bio sam kod nje tri ili cetri puta u zadnjih par godina…
Obično kad se zaželim malo dlakave mace…
Nije ono obraslo grmlje,nego sexy mačkica…
Ona je stvarno prelijepa Portugalka
Cijela je savršena…

Ovako…znaci,zena je educirana sto se tiče sexa i onoga sto muškarci vole…
Ide na tečajeve o sexu,konstantno se educira…
Čita knjige o tome,kad dođete kod nje…
Prvo kaj vam upadne u oko,to je knjiga na stolu o sexu…😍

Zadnji put sam bio kod nje prije cca mjesec dana…

Šteta:350€/2h
200€/1h
Ona napravi u danu samo 3-5 termina…
Iz razloga da moze pružiti jednaku kvalitetu svakoj mušteriji…

To je onaj pravi GFE…koji svaki muškarac želi…
Ona to radi sa užitkom i osmjehom na licu…

Znaci,kad dođete kod nje…riješite financije i specificirate tocno kakvu uskugu želite..

Ako ste prvi put kod nje,pita vas…želite li GFE
Dominaciju
Blagu dominaciju

Ja osobno ne volim bas bol,meni je GFE dovoljan

E sad,ponudi vas pićem koje želite…
U trenutku dok ste uzeli času da malo popijete,ona je vec na vama ljubi vas po cijelom tijelu…
Jezik vam tako gurne u usta da vas vjerovatno ni vlastita zena nije nikad tako ljubila…

To sve se dešava na dvosjedu,jos niste ni došli do kreveta…
Pušenje vrhunsko…
Ona to radi tako polako i strastveno sa puno sline…
Liže vam cijelu kitu i jaja…Uz to vas cijeli vrijeme gleda onim svojim prekrasnim okicama…

Po meni,sve ispod dva sata s njom…je premalo…

Ja osobno,kad idem kod nje…
Od tih dva sata,možda ju jebem nekih 15-20 min…
Ostatak je samo pušenje i lizanje cijelog mog tijela od njene strane…
Ukratko,osjećate se kao da ste car…

Ima neku foru,uzme šampanjac iz frižidera i uzme gutljaj-dva…

Znaci,nije progutala šampanjac nego odmah stavi kitu u usta dok jos nije progutala…
I tako ga puši…😃
Stvarno fenomenalan osjećaj…onako malo hladno a jako ugodno…😍

Znaci,ona je tih dva sata…ili koliko vec uzmete,posvećena samo vama i vašem užitku…😃

Ženska voli sex i uživa u njemu…
A bitno joj je i da vi uživate…
Isto tako,počne se sva grčiti kad svršava…
Nije joj potreban nikakav lubrikant,maca mokra sama po sebi…😃

Ono…kad god sam izašao od nje,osmjeh od uha do uha…😃
I hodam…a noge odvojene od zemlje…😂

Zena voli,posvećena je svom poslu i uživa u njemu…😍

Stavio sam link od njezine web stranice…
Da,ima i to…uz oglase koje daje redovito…😃
 
Znojmo..autocesta prema Beču,pa onda nekih 60 km.u Češku ..mali gradić tipa Samobor..
Hoteli,pivnice,restorani..i 5-6 odlićnih noćnih klubova/kupleraja..Molin Rouge, Inflagranti..vrhunski izbor cura,normalne cijene,od 50 eur..
Bio sam tamo 10-tak puta sa ekipom,i svaki put odličan provod.
Zadnja posjeta prije nekih 3 god..
Ima li neko od kolega neke nove informacije,iskustva..?
Kakva je sad situacija?
 
Hvala, al vec sam se vratio u HR.
Na kraju sam posjetio ovu:
 
Vratio se iz Njemačke bio u posjeti prijateljima.

Ja sam bio u bordelu Puppenhaus u Tennenlohe-u i cijene su sljedeće: 20 min - 60 eura, 30 min - 80 eura, 40 min - 100 eura i možeš dva puta svršiti, a sat je 150 eura i svršavaj koliko puta hoćeš. Bordel vodi ženska iz Srbije, super osoba i dobra riba 🙂

Ženskih ima 8-10 svaki dan, ali ne sviđa mi se tipičan iritantni njemački običaj - termin. Svaka bolja ženska je rezervisana telefonski, tako da ako si u prolazu imaš na lageru 2-3 prosječne ženske uvijek. Govorim o poslijepodnevnim satima i predveče. Vikendom ne treba uopšte ići sve dobre su zauzete cijeli dan...glupost ali eto.

Ja sam imao sreću da mi se svidjela jedna simpatična mala Rumunka, ali je seks bio prosječan. Ne voli ljubljenje i žalila se da mi je navodno velik pa samo govori lanzam, langzam bite, doduše jest bila uska, a i ova madam veli da je nova cura pa sad ti budi pametan...Bordel je jako čist i uredan, imate sve od gela za tuširanje do vodice za usta, a i od kuće imate piće 🙂

Često bude Brazilki i latinjara to baš dobrih, ali one su non stop zauzete terminima. Ko bude u blizini, jer Puppenhaus ima i u Nirnbergu, neka ove informacije bude imao na umu. Sve u svemu usluga daleko je povoljnija i neuporediva kvalitetom sa ponudom na našim prostorima.
 
Vratio se iz Njemačke bio u posjeti prijateljima.

Ja sam bio u bordelu Puppenhaus u Tennenlohe-u i cijene su sljedeće: 20 min - 60 eura, 30 min - 80 eura, 40 min - 100 eura i možeš dva puta svršiti, a sat je 150 eura i svršavaj koliko puta hoćeš. Bordel vodi ženska iz Srbije, super osoba i dobra riba 🙂

Ženskih ima 8-10 svaki dan, ali ne sviđa mi se tipičan iritantni njemački običaj - termin. Svaka bolja ženska je rezervisana telefonski, tako da ako si u prolazu imaš na lageru 2-3 prosječne ženske uvijek. Govorim o poslijepodnevnim satima i predveče. Vikendom ne treba uopšte ići sve dobre su zauzete cijeli dan...glupost ali eto.

Ja sam imao sreću da mi se svidjela jedna simpatična mala Rumunka, ali je seks bio prosječan. Ne voli ljubljenje i žalila se da mi je navodno velik pa samo govori lanzam, langzam bite, doduše jest bila uska, a i ova madam veli da je nova cura pa sad ti budi pametan...Bordel je jako čist i uredan, imate sve od gela za tuširanje do vodice za usta, a i od kuće imate piće 🙂

Često bude Brazilki i latinjara to baš dobrih, ali one su non stop zauzete terminima. Ko bude u blizini, jer Puppenhaus ima i u Nirnbergu, neka ove informacije bude imao na umu. Sve u svemu usluga daleko je povoljnija i neuporediva kvalitetom sa ponudom na našim prostorima.
Kao sto govorim tu, ove u Njemackoj, koje su zakonom regulirane, placaju porez, moraju se redovno testirati, sve je sigurno u objektu itd, traze za pola sata 80€, a kod nas ce od 1. mjeseca biti 70€. Pa jbt pas, ove nase uopce ne moraju otici vani ovo radit po tome.
 
Vratio se iz Njemačke bio u posjeti prijateljima.

Ja sam bio u bordelu Puppenhaus u Tennenlohe-u i cijene su sljedeće: 20 min - 60 eura, 30 min - 80 eura, 40 min - 100 eura i možeš dva puta svršiti, a sat je 150 eura i svršavaj koliko puta hoćeš. Bordel vodi ženska iz Srbije, super osoba i dobra riba 🙂

Ženskih ima 8-10 svaki dan, ali ne sviđa mi se tipičan iritantni njemački običaj - termin. Svaka bolja ženska je rezervisana telefonski, tako da ako si u prolazu imaš na lageru 2-3 prosječne ženske uvijek. Govorim o poslijepodnevnim satima i predveče. Vikendom ne treba uopšte ići sve dobre su zauzete cijeli dan...glupost ali eto.

Ja sam imao sreću da mi se svidjela jedna simpatična mala Rumunka, ali je seks bio prosječan. Ne voli ljubljenje i žalila se da mi je navodno velik pa samo govori lanzam, langzam bite, doduše jest bila uska, a i ova madam veli da je nova cura pa sad ti budi pametan...Bordel je jako čist i uredan, imate sve od gela za tuširanje do vodice za usta, a i od kuće imate piće 🙂

Često bude Brazilki i latinjara to baš dobrih, ali one su non stop zauzete terminima. Ko bude u blizini, jer Puppenhaus ima i u Nirnbergu, neka ove informacije bude imao na umu. Sve u svemu usluga daleko je povoljnija i neuporediva kvalitetom sa ponudom na našim prostorima.
Najbolje ti je dogovoriti unaprijed uslugu…
U DE je sasvim normalno dogovoriti termin putem whatsapp-a….
Sasvim je normalno pitati kaj te zanima u vezi usluge(ono kaj ti odgovara)
Ako se ne drži dogovora koji je sklopljen između tebe i nje vezano za tvoje želje…
Slobodno traži dio love natrag radi toga sto nije ispoštovan dogovor…
Vise puta mi se to dogodilo,da se ne drži dogovora(vise puta dobio pola love natrag)
Poželjno se sve dogovoriti prije,da te ne pljačkaju….
Sretno!!!
 
Eto sad znam za ubuduće, al ja sam navikao da idem guziti kad je meni vršnjaku ćeif, a ne po sistemu Camila iz Brazila može termin 27-mog ovog mjeseca u 17.30h :confused: Ipak sam ja Izbosne ;)

Ja sam bio zadovoljan uslugom, nisam ni očekivao da ću se žvaljiti ko tinejdžer, a u poređenju sa latinama sex je prosječan. Ipak su latinjare daleko vatrenije i temperamentnije, a lože se na nas Balkance svijetle puti.
 
Najbolje ovdje pogledati i naci kaj ti odgovara

Ovdje provjeriš jel valja,prije nego odes i platiš…🤗
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh