Foot fetish

Evo nesto lijepo... stopala moje frendice iz Slo... uskoro pocinje za dominacijama i fetishima🤗☝️.
Stopala 39, lijepa, mekana, glatka
Galer-photo199.jpg
29711-photo-S.jpg
222634-Gallery.jpg
 
Evo nesto lijepo... stopala moje frendice iz Slo... uskoro pocinje za dominacijama i fetishima🤗☝️.
Stopala 39, lijepa, mekana, glatka
Galer-photo199.jpg
29711-photo-S.jpg
222634-Gallery.jpg
Dzabe i zapocinjati ako ce tarifa biti standard svih ostalih 100/30 ili vise.

Mene iskreno zanima kako ste se upoznali i dosli do toga da otkrijes ovaj interes, a ona da je zainteresirana? 😉
 
Dzabe i zapocinjati ako ce tarifa biti standard svih ostalih 100/30 ili vise.

Mene iskreno zanima kako ste se upoznali i dosli do toga da otkrijes ovaj interes, a ona da je zainteresirana? 😉
Nikakvih 100 eura pol sata... to se radi bdsm i fetishi na nivou, cura je dosta dugo u tome, nije ofrlja neka. Bit ce 150 e sat vremena pola sata nema. Sve u Slo u studiu za dominaciju. Nikakvi stanovi, stracare, bungalovi itd☝️. U Slo to cure rade ozbiljno sa iskustvom, a ne neke koje gledale film 50 nijansi sive i odma sve znaju i kuze.

Na jednom od fetish partya koji su bili organizirani u Mađarskoj😊
 
Primjer jedne osobe koja s namijerom dode i zajebava☝️ s toga nemojte obracat paznju na takve slicne osobe. Koje su tu s namijerom da jebu druge i blate
Screenshot-20240705-100155-Chrome.jpg
Screenshot-20240705-100204-Chrome.jpg
Screenshot-20240705-100211-Chrome.jpg
Screenshot-20240705-095958-Chrome.jpg
 
Evo nesto lijepo... stopala moje frendice iz Slo... uskoro pocinje za dominacijama i fetishima🤗☝️.
Stopala 39, lijepa, mekana, glatka
Galer-photo199.jpg
29711-photo-S.jpg
222634-Gallery.jpg
Hvala ti na info. Po tebi se vidi da si ljubitelj foot fetisha. Uvijek nekome nesto ne pase. Cijena, udaljenost itd. Nadam se da ce cura biti super, posto ju već poznaješ 😁
 
  • Like
reagiranja: NFS
Evo nesto lijepo... stopala moje frendice iz Slo... uskoro pocinje za dominacijama i fetishima🤗☝️.
Stopala 39, lijepa, mekana, glatka
Galer-photo199.jpg
29711-photo-S.jpg
222634-Gallery.jpg
Ajme ovo izgleda i zvući baš obećavajuće, prekrasna stopala, posebno mi se svidja slika broj 2. Tebi pak kao forumašu svaka čast, mislim da si najkonkretniji i najkvalitetniji forumaš glede Fetish podforuma po pitanju iskustva, informacija i proaktivnosti. Sve najbolje!
 
  • Like
reagiranja: NFS

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh