Foot fetish

Kim je upravo stavila sliku stopala na oglas. Ja sam ju zvao jednom davno, rekla mi je da radi foot-fetish ako želim, ali se nisam odlučio zato što je tražila isto kolačića kao i za komplet.
Znam da ju ekipa dosta kritizira, ali istovremeno mi stopala izgledaju jako sexy pa da vas pitam da li je itko imao priliku poigrat se s njima i ako da, kakva su iskustva?
 
Kim je upravo stavila sliku stopala na oglas. Ja sam ju zvao jednom davno, rekla mi je da radi foot-fetish ako želim, ali se nisam odlučio zato što je tražila isto kolačića kao i za komplet.
Znam da ju ekipa dosta kritizira, ali istovremeno mi stopala izgledaju jako sexy pa da vas pitam da li je itko imao priliku poigrat se s njima i ako da, kakva su iskustva?
Ak je to tebi sexy buraz ti si već kritičan..
 


kaze da radi footjob, 80e , trebao bi ic danas pa cu recenziju napisat, samo zajeb sta se ne javlja vec 20 min… ostat cu suvog kurca kako je krenulo al eto bar znamo da radi fj
 
Područje HNŽ, Mostar
Jel netko zna kontakt za neku damu ili gospodina, dob 20-38godina, da mi ponudi svoje noge generalno itd.. da me udara gazi itd..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh