FKK plaze/kampovi Hrvatska

Kakva je situacija na Jarunu u Zagrebu na toj FFK plaži? Bio netko friško?
Bio prosle godine podosta puta.
Starija muska ekipa prevladava, i soliraju.
Ali je znalo bit i ekipe 2-3 frendice (50+ godina), koji MZ par (isto 50+)
Od mladje ekipe tu i tamo koji muski solo.

Ove sam godine bio jednom samo, negdi početkom svibnja. Par ljudi, samo solo M.
Do mene dosao neki stranac/Nepalac/kaj god, i pokusao zapoceti spiku.

Isto tako, sa šetnice se vidi sve nutra, ograda je tek tolko da je, živica je slaba, a po šetnici ljudi sa djecom...
Od 22.04 zabranjeno je sa automobilom u sam Jarun, tako da cu sada i još rjeđe dolazit
 
Tema stara godinu dana, al da je probamo malo podici opet, jer je sezona...
Jel odlazi ko u fkk kampove?
Zanima me radi opremljenosti i usluga u kampu. Ciljam na restic, sanitarni cvor, tuseve...
Planiramo otici na koji dan u kamp (nemamo iskustva ni sa fkk, ni sa kampovima), jer smatram da je bolja i ugodnija solucija od fkk plaza.
Prijedlozi, iskustva?
Evo, pišem ti ovo baš iz jednog kampa u Istri.
Valalta. Kamp ima preko 2 tisuće gostiju, osiguranje, Marinu, 5-6 restorana, 7kafića, sportske terene, šetnice, teretane, beach barove, vanjske i unutarnje bazene...i sve je FKK naravno, radi higijene moraš u restoranu i tetetani imati odjeću. Topla preporuka, mi smo ugodno iznenađeni.
 
Evo, pišem ti ovo baš iz jednog kampa u Istri.
Valalta. Kamp ima preko 2 tisuće gostiju, osiguranje, Marinu, 5-6 restorana, 7kafića, sportske terene, šetnice, teretane, beach barove, vanjske i unutarnje bazene...i sve je FKK naravno, radi higijene moraš u restoranu i tetetani imati odjeću. Topla preporuka, mi smo ugodno iznenađeni.
Hvala na odgovoru.
Zvuci fantasticno...
jel imas info, da li je ulazak dozvoljen i vanjskima? Cilj/plan je neki jednodnevni izlet (zasad), doci ujutro, izaci navecer
 
Hvala na odgovoru.
Zvuci fantasticno...
jel imas info, da li je ulazak dozvoljen i vanjskima? Cilj/plan je neki jednodnevni izlet (zasad), doci ujutro, izaci navecer
Može se uzeti i dnevna karta koliko sam ih skužio, samo se moraš na ulazu prijaviti :)
Unutar samog kompleksa su plaže top. Od kamenih, betonskih, šljunčanih. Ležaljke i suncobrani su na svakoj plaži i besplatni su.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh