Filipinke u Zagrebu

meni 😇
pokupio je preko Tindera prije 2 god, u ZG je bila 1 tjedan kao turist. Družili smo se tih par dana.
Curka od 40 a izgleda min. 10 god mlađa, jako zgodna, odlično masira, sex isto odličan... picica uska ali dobro podmazana ..mmm.
Da mi je nešto fino skuhala možda bi je i oženio 😁

ima ih koje rade u HR na Badoo/Tinderu ..svojedobno sam se dopisivao s nekima a s jednom našao na piću.. nije bilo realizacije jer mi nije bila napeta ali s njene strane mi je bilo otvoreno 😉

Puno zapadnjaka ode u SE Aziju i dovede si otamo 10-20g. mlađeg komada ..i to uopće nije loša opcija
Jedini problem je što kada tu tradicionalnu ženu dovedeš na "zapad", onda postane kao i sve ostale... tako da i to nije rješenje.
Pitajte samo ove naše što su poženili Brazilke... Čim ih okovale klincem, adio uz alimentaciju i državljanstvo.
 
vidio sam ih dosta u izlasku u OUT bunkeru u ilici, meni osobno nisu napete išao sam tamo jer znam da bude crkinja tj. dosta je strankinja tamo i otvorene su i kroz priču se da svašta. ja sam tamo jednu kenijku našao, dobro iskustvo
Apropo ovoga, ima li još koji hostel za isključivo strane u Zagrebu? Znam da je jedno vrijeme bio običaj da se organiziraju večeri gdje stranic posjećuju druge strance po hostelima i onda se ide po birtijma u centru, nešto kao tour de birtija. Jednom sam upao u takvu priču i bilo je skroz dobro...

Hrpa te mlađarije, 15-30 uglavnom, dolazi ovamo kao backpackeri jer smo još uvijek jeftini u odnosu na neke druge zemlje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh