Filipinke u Zagrebu

winko

Well-known member
Emmezetta u Stupniku je puna Filipinki, slazu robu po policama i sl. Slatke su ko bonboncici.
Sta mislite, bi li bile spremne na dodarnu zaradu u slobodno vrijeme? Kako ih pitati?
Dobro govore engleski.
 
pa da su dosle za tim poslom ne bi slagale robu.. a opeet, sta ima neko da misli, pitas saam pa ces znat
 
Jebem ti pa vi niste normalni, što si susjedu ili prijateljicu umjesto pozdrava za dobro jutro, dobar dan, bokk..., ne pitate: hej ajmo se pojebati puna su mi jajca?
 
Je li se kome posrecilo sa Filipinkom? :) rado bih probao
meni 😇
pokupio je preko Tindera prije 2 god, u ZG je bila 1 tjedan kao turist. Družili smo se tih par dana.
Curka od 40 a izgleda min. 10 god mlađa, jako zgodna, odlično masira, sex isto odličan... picica uska ali dobro podmazana ..mmm.
Da mi je nešto fino skuhala možda bi je i oženio 😁

ima ih koje rade u HR na Badoo/Tinderu ..svojedobno sam se dopisivao s nekima a s jednom našao na piću.. nije bilo realizacije jer mi nije bila napeta ali s njene strane mi je bilo otvoreno 😉

Puno zapadnjaka ode u SE Aziju i dovede si otamo 10-20g. mlađeg komada ..i to uopće nije loša opcija
 
vidio sam ih dosta u izlasku u OUT bunkeru u ilici, meni osobno nisu napete išao sam tamo jer znam da bude crkinja tj. dosta je strankinja tamo i otvorene su i kroz priču se da svašta. ja sam tamo jednu kenijku našao, dobro iskustvo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh