FEMDOM LIFE

Slave1234

New member
Ja i moja žena smo mladi bračni par koj uživa u femdom odnosu,
ja sam ženina kuja poslušna od 0-24, trebalo je dugo da je opustim i da stvarno želi to, a sada svakodnevno oče da joj ližem guzicu i postao sam njen wc,
obožava mi sjediti na licu dok je moj jezik u njenom šupku, pa ako slabo ližem mi nateže jaja do bola digne se s mene počne me triskat i pljuvat i govorit da oče intezivno lizanje šupka, često zna mi vezat glavu za njenu guzicu obožava mi prditi u usta i pišati i tjerati da sve gutam, obožava me nositi na povodcu i kaišat me dok ne pristanem na sve, tjera me da pišam u čašu i daje da pijem, svako protivljenje su šamarčine, toliko se opustila da mi je počela radit strap on, naravno sav dildo koj mi izađe iz šupka moram ustima čistit, obožava da joj noge perem jezikom, svako jutro joj moram lizati guzicu dok se ne razbudi donesti joj kavu u krevet pa ju masirati,
usred dana kaže oču da puziš zamnom po kući sa nosom u guzici, snifat češ moje prdece, kad su joj oni dani u mjesecu i kad ju stomak kida dajem joj višesatno lizanje šupka,
i tako je ijepo sve to, a najbrutalnije je bilo neki dan sjedi ona meni na licu naravno sa dupetom (pičku joj nesmjem pipnut) i kaže ona meni kako bi bilo da mi pojedeš govna? Ja sa prigušenim glasom iz guzice govorim ne ne ne, a ona uzme kaiš sveže mi glavu za njene guzove i kaže ajde pa ti si moj psić moraš slušati, i kaže otvori usta i preestani lizat, kad sam osjetio kako mi govna ulaze u usta a ona se smije i kaže oču jezikom da mi očistiš cjelu guzicu inače se ne mičeš, ona govna koja su mi ispala iz usta ona uzme i natrlja po nosu jeziku i kaže dok ne bude sve čisto ima da pod ližeš, i onda me uhvati za kosu i kaže aj da lakše gutaš otvori ta usta da ti se ispišam pekmezu mali, i od onda skoro svaki dan joj čistim dupe nakon nužde
Njena želja je da me veže da gledam kako ju nekolicina muških jebe
 
Bolje i 20 godina glasat za hdz nego bit u situaciji da te zena tlaci i jedes njena govna. Zvuci kao tomaseviceva politika. Zato nam trenutno i je takva situacija u gradu
 
kao sto rekoh, najjaci su oni koji misle da je njihova seksualnost u pravu.. HDZ govna pa tek onda sve ostalo, takav je red..

svatko voli nesto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh