Facefuck

Dugi22

Member
Pozdrav svima, postoji li ijedna dama da radi facefuck? Ovo je fetis koji je dosta rijedak tj. dosta tesko nalazim na dame koje dozvoljavaju facefuck.

Do sad sam sam uspio dogovoriti sa silvijom i to je bilo top iskustvo, doslovno se guši u njemu.

Drugo iskustvo mlada cura, malo punija girl next door (vec je neko vrijeme nema) dobro puši ali nije klasicni facefuck jer ne moze dugo da ju se nabija u usta.
 
Maja špansko, ali nje nema dugo. Valjda radi samo sa stalnima, broj nažalost nemam. To bi ti bilo najbolje pušenje u životu, uvjeren sam. Ali da buš ju jebo u usta pola sata, nema šanse.
 
Poljakica također nema gag refleks i dobro puši, ali s njom je lutrija i ako nemaš čelične živce, zajebi priču. Ovo je dobra tema, veliki sam ljubitelj facefucka. Možda neke dubokogrlašice da spomenemo isto? 🤔
 
Poljakica također nema gag refleks i dobro puši, ali s njom je lutrija i ako nemaš čelične živce, zajebi priču. Ovo je dobra tema, veliki sam ljubitelj facefucka. Možda neke dubokogrlašice da spomenemo isto? 🤔
Neznan kako vama to pali
Avaka sa kojom sam dogovorio nije mogla progutati nit je mogla odraditi facefuck.
Poljakica mi se zgadil totalno
Raskrvarila mi je cijeli alat sa zubima
Lijepo prije pitam dal može facefuck i dobijem odgovor" može naravno" i onda ništa
Hvaliti tu poljakicu koda grlo nema kraja a nemoze ga progutati niti pola
 
Da sam malo pametniji,shvatio bi da pišeš sa dva profila vec mjesecima…
Samo se cudim kak te kajmai nije skuzio dosad pa se upušta u te igrice
 
Ja sam dogovorio s girl next door pola sata facefucka nije bilo bas po mom ukusu al za 300 kuna prolazno. Sloppy al ne moze duboko grlo...sad jel ima ko kskav prijdlog uz poljakicu i maju spansko
 
Ja bi ti preporučio,ali automatski ce se javiti tvoj dvojnik Eleonore tj. tvoja malenkost i reći kako “on ima tako veliki da njemu nije mogla progutati cijeloga”i ako ima neko da preporuci neku koja radi “pravi facefuck”
🤣🤣🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh