Ema

Nebi rekao da u najdebljoj fazi ima preko 80kg…
Ali ok,svatko ima svoje viđenje kaj je nekome top…
Ja imam oko 90kg,znaci vidljiva je razlika od 75-90kg+…
Naravno da neki ljudi vole ženske od 175-180cm i 50kg…
Odmah kažem da ja nisam taj tip😉
Za mene ženska bez guzice i bokova nije zena…
Prije cu se okrenuti kad vidim koštati ženu,nego da ima obline…
Ali isto tako ne treba širiti dezinformacije i dodavati curama po 10-15kg+
 
Ma nije 90+ kg, nije bila 90+ kg makar kada sam ja bio kod nje, kako gospodin navodi da je bila nilski konj, možda ju je zamijenio.
Haha... nisam je zamijenio. To je bila Ema kod doma zdravlja u Sigetu. Uglavnom, vec tada, 2012 ili 2013, na nju nisi mogao cak primijeniti ni eufemizam "ugodno popunjena". Zbog toga jer je cura bila vidljivo debela, toliko da vjerojatno ne bih nista pokusao s njom ni da ona meni ponudi 100 eura. Pretpostavljam da je danas, 10+ godina poslije, u jos gorem stanju.
 
Nebi rekao da u najdebljoj fazi ima preko 80kg…
Ali ok,svatko ima svoje viđenje kaj je nekome top…
Ja imam oko 90kg,znaci vidljiva je razlika od 75-90kg+…
Naravno da neki ljudi vole ženske od 175-180cm i 50kg…
Odmah kažem da ja nisam taj tip😉
Za mene ženska bez guzice i bokova nije zena…
Prije cu se okrenuti kad vidim koštati ženu,nego da ima obline…
Ali isto tako ne treba širiti dezinformacije i dodavati curama po 10-15kg+
Pardon,mislio sam (košćata)ne koštati😂
 
Haha... nisam je zamijenio. To je bila Ema kod doma zdravlja u Sigetu. Uglavnom, vec tada, 2012 ili 2013, na nju nisi mogao cak primijeniti ni eufemizam "ugodno popunjena". Zbog toga jer je cura bila vidljivo debela, toliko da vjerojatno ne bih nista pokusao s njom ni da ona meni ponudi 100 eura. Pretpostavljam da je danas, 10+ godina poslije, u jos gorem stanju.
čini mi se da si ti " ugodno slabovidan" ili ti je fetiš jebat kosture
 
Haha... nisam je zamijenio. To je bila Ema kod doma zdravlja u Sigetu. Uglavnom, vec tada, 2012 ili 2013, na nju nisi mogao cak primijeniti ni eufemizam "ugodno popunjena". Zbog toga jer je cura bila vidljivo debela, toliko da vjerojatno ne bih nista pokusao s njom ni da ona meni ponudi 100 eura. Pretpostavljam da je danas, 10+ godina poslije, u jos gorem stanju.
Gledaj, očigledno smatraš da je lijepo i zgodno samo ono što je to po tvojim mjerilima i to je tvoje pravo i nitko ga nema pravo tebi oduzimati niti tražiti od tebe da ga mijenjaš.
Samo stvarno je neprimjereno bilo koju curu okarakterizirati kao nilskog konja stvarno je to ispod svake razine. Očito si zadovoljan curama koje nalaziš na Seekingu i podcjenjuješ sve što nije u tom rangu od 200-300 Eura i na više. Mene je na primjer Ema oduševila jer je na tu njenu visinu malo više od 160 cm imala oko 60 kg, velike i tada dobrodržeće grudi, tvrde guzice, utegnuta u seksi kostim.... ali možda da si probao njenu uslugu sigurno bi promijenio mišljenje jer definitivno je bez konkurencije top 5 cura i tada bila. I meni nijedna latina sa EGE nije joj ravna po usluzi jer ako ne govoriš portugalski ili španjolski konverzacija je za kurac (da ne govorimo o potencijalnim boleščinma koje su skoro pa udomaćene u Latinskoj Americi), pa se druženje sa latinama svodi na istovar i adio, dok se sa Emom to i zove i jeste druženje.
 
Gledaj, očigledno smatraš da je lijepo i zgodno samo ono što je to po tvojim mjerilima i to je tvoje pravo i nitko ga nema pravo tebi oduzimati niti tražiti od tebe da ga mijenjaš.
Samo stvarno je neprimjereno bilo koju curu okarakterizirati kao nilskog konja stvarno je to ispod svake razine. Očito si zadovoljan curama koje nalaziš na Seekingu i podcjenjuješ sve što nije u tom rangu od 200-300 Eura i na više. Mene je na primjer Ema oduševila jer je na tu njenu visinu malo više od 160 cm imala oko 60 kg, velike i tada dobrodržeće grudi, tvrde guzice, utegnuta u seksi kostim.... ali možda da si probao njenu uslugu sigurno bi promijenio mišljenje jer definitivno je bez konkurencije top 5 cura i tada bila. I meni nijedna latina sa EGE nije joj ravna po usluzi jer ako ne govoriš portugalski ili španjolski konverzacija je za kurac (da ne govorimo o potencijalnim boleščinma koje su skoro pa udomaćene u Latinskoj Americi), pa se druženje sa latinama svodi na istovar i adio, dok se sa Emom to i zove i jeste druženje.
A jesi me našpotao sada 😁. E, da sam probao njenu uslugu, mozda bi bo drugacije, ali jednostavno nisam mogao. Imal sam jednom priliku probati i przene skakavce i, tko zna, mozda bi mi bili fini da sam ih probao. Ali kad sam ih vidio s onim krilcima i ticalima, jednostavno nisam mogao 🙂
 
Stvarno mi nije jasno o kakvom nilskom konju ovaj govori.
Ema je prema mojoj procjeni imala cca 65 do max. 70 kg. I nikada više od toga. Na visinu od cca 162, 163 cm, to nikako ne može biti prevelika kilaža. A bio sam kod nje i 2013. i nakon 2013. Kojih jebenih 90+kg?
Ema definitivno nikada nije spadala u kategoriju debelih cura.
I baš je lijepa cura bila. O drugim atributima da ne govorim, sve je već rečeno. Kao i o odnosu prema klijentu, usluzi, emociji ... po tome je bila sami vrh.
Ja inače više volim mršavije cure, tako da mi je Ema kojim slučajem izgledala debelo, isti čas bih se okrenuo i otišao.
 
Ukratko tko voli nek izvoli...tko ne fala kurcu rokaj i trazi dalje. Ema definitvno a bio sam i prije desetak godina i fala kurcu i prosle s njom je jedan od najboljih komada s kim sam bio do sad. Od usluge, izgled i sve ostalo sto nisam jos ni s jednom dozivio...zato tko nije probao nezna sto je propustio 😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh