DUBROVAČKO NERETVANSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Neki dan bio sa Leyla, ništa posebno, ne dozvoljava da se dira po.picki, nikakvo lizanje ne puši kurac bez kondoma, samo nutra van i to doggy ...bolje neku drugu tražite ako je dostupna...jedino što valja su sise...umjetne, fine...ali i ne voli baš da se ljube... jbg..
Eto da znate...jedino je ona se javila pa zato otišao..uglavnom s kakvim sam bio ništa posebno, bolje ga izdrkat hahah
 
Neki dan bio sa Leyla, ništa posebno, ne dozvoljava da se dira po.picki, nikakvo lizanje ne puši kurac bez kondoma, samo nutra van i to doggy ...bolje neku drugu tražite ako je dostupna...jedino što valja su sise...umjetne, fine...ali i ne voli baš da se ljube... jbg..
Eto da znate...jedino je ona se javila pa zato otišao..uglavnom s kakvim sam bio ništa posebno, bolje ga izdrkat hahah
Stavi link oglasa da znamo koja je to
 
Možda će zvučati cudno, al ako netko ima kontakt od Goce droce iz Du, možda je starija i prošla svašta, al nekako me pali to tako, pa ako netko ima, mkze slobodno poslati.
Hvala
 
Bio sam ja. Slike nemaju veze sa realnim. Pusi vrhunski, deepthroat, ali tijelo je lose ima velik trbuh i dupeta nema...Ima preko 40 godina i napumpana usta. Meni osobno nije legla. Trazila je 200€ za sat cak je i duze ostala.
Pozdrav ekipa
U ponedjeljak je Aglaya u splitu pa me zanima jeli barem lijepa u licu i opuštena/komunikativna sa ljudima ...
kad vec slike nisu njezine
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh