Dečko mi voli drugog frajera ...

Ja bi ti savjetovao da prekineš to, znam da će ti biti teško, dugo ste zajedno, ali ovako je bolje za tebe, on će imati slobodu da istraži što ga sve privlači, a ti ćeš psihički biti u redu i vjerujem naći mir i s vremenom ako ne odmah osloboditi se i prestati o njemu razmišljati i krenuti dalje sretna i uzdignute glave :)
 
Ljudi pomozite. U vezi sam 5 godina i sada mi je tek rekao da se paralelno samnom viđa s jednim svojim prijateljem. Iako mu je stalo do mene i kaže da me jako voli ne vjerujem da se može promjeniti kako je rekao. Što da sada napravim ???
Slatkica,evo ja se dobrovoljno javljam da se ti viđaš samnom pa češ vidjet reakciju,ako bude ljubomoran onda te još voli i ima šanse al ako nebude ljubomoran ,onda ga zaboravi
 
Mozda ima nesto sto ga smeta kod tebe, no ako se viđa s muskim onda on treba pomoc..
Pa možda ga smeta što nema kurac :unsure:. Ili je bi radoznao postao voli i žene ,ali ga zanima kako je to popušit kurac i primit isti. Možda čovjek radi usporedbu ko bolje puši ona ili prijatelj njegov. A možda su u šumi. A autorici teme predlažem da se krene viđat samnom pa će vidit reakciju dečka ako ga boli kurac znači prekid a ako je ljubomaran znači da je sam upao u prolaznu fazu
 
Ljudi pomozite. U vezi sam 5 godina i sada mi je tek rekao da se paralelno samnom viđa s jednim svojim prijateljem. Iako mu je stalo do mene i kaže da me jako voli ne vjerujem da se može promjeniti kako je rekao. Što da sada napravim ???
Ne znam dali si sredila situaciju ali mislim da tu nema pomoći, moja frendica je isto tako prošla
 
Bježi kolko te noge nose.
Iskreno se nadam da u vašoj vezi ti nisi ta koja snosi većinu financijskih potreba.
 
Još iz vremena antičke Grčke do aristokratskih krugova europskih vladara, među arapskim šeicima i kineskim dinastijama od najranijih vremena bilo je dobro poznato da je najveći seksualni užitak kada muškarac jebe drugog (mlađeg) muškarca u dupe.
Vaginalni odnos je smatran primitivnim, prostačkim, vulgarnim i zaostalim i prakticirao se samo u svrhu reprodukcije.
Kod većine muškaraca je i dalje prisutna ta činjenica na ali podsvjesnoj razini.
Rijetko se zna dogoditi da spletom okolnosti lik pojebe najboljeg prijatelja, mladića iz susjedstva, mlađeg kolegu s posla. I shvati da je to najbolje što mu se ikada dogodilo i da je cijeli život proveo u samozavaravanju.
 
Još iz vremena antičke Grčke do aristokratskih krugova europskih vladara, među arapskim šeicima i kineskim dinastijama od najranijih vremena bilo je dobro poznato da je najveći seksualni užitak kada muškarac jebe drugog (mlađeg) muškarca u dupe.
Vaginalni odnos je smatran primitivnim, prostačkim, vulgarnim i zaostalim i prakticirao se samo u svrhu reprodukcije.
Kod većine muškaraca je i dalje prisutna ta činjenica na ali podsvjesnoj razini.
Rijetko se zna dogoditi da spletom okolnosti lik pojebe najboljeg prijatelja, mladića iz susjedstva, mlađeg kolegu s posla. I shvati da je to najbolje što mu se ikada dogodilo i da je cijeli život proveo u samozavaravanju.
Da li si ti ikad bio na kolonoskopiji?????
 
Još iz vremena antičke Grčke do aristokratskih krugova europskih vladara, među arapskim šeicima i kineskim dinastijama od najranijih vremena bilo je dobro poznato da je najveći seksualni užitak kada muškarac jebe drugog (mlađeg) muškarca u dupe.
Vaginalni odnos je smatran primitivnim, prostačkim, vulgarnim i zaostalim i prakticirao se samo u svrhu reprodukcije.
Kod većine muškaraca je i dalje prisutna ta činjenica na ali podsvjesnoj razini.
Rijetko se zna dogoditi da spletom okolnosti lik pojebe najboljeg prijatelja, mladića iz susjedstva, mlađeg kolegu s posla. I shvati da je to najbolje što mu se ikada dogodilo i da je cijeli život proveo u samozavaravanju.
To ako si ti peder ne znaci da su i drugi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh