Cure slikaju dečke u tramvaju

Damgreg

Active member
Da li vam se ikad dogodilo da vas neka cura slika u tramvaju, u smislu da joj se (valjda) sviđate.

I ljudi za ozbiljno vas pitam, dakle nemojte sada tu pisati neke gluposti.
 
Imao ja više kojekakvih doživljaja u ZET-ovim vozilima, ali sada ću ispričati vezano uz slikanje.

Ušao sam u tramvaj u kojem je bilo malo ljudi i svi su sjedili. Među ljudima koji su sjedili su bile i 2 prijateljice od kojih je jedna sličila na finsku premijerku pa sam ju zbog toga primjetio.
Sjedili smo jedan drugom preko puta prolaza u tramvaju.
Gledam ja malo u nju i kao da ona gleda u mene.
Zatim sam uzeo mobitel, upalio snimanje i stavio mobitel tako da kamera gleda u nju. Ona naravno nije kužila da ju se snima. Gledao sam na drugu od nje kroz prozor.
Kasnije sam doma pregledao snimku i na njoj se baš vidi kako nešto tipka po mobitelu, onda podiže mobitel prema gore i stišće gumb. Dakle slikala je. Ne znam kako da vam sad to najbolje riječima objasnim, ali iz snimke se vidjelo da je slikala.

E sad će neki reći, pa ti si nju snimao.
Pa naravno da sam snimao kad sam jedino tako mogao vidjeti dali me gleda. Neće ona u mene gledati ako kuži da ju vidim.
Tebra, cura je po svemu opisanom skužila da ju snimaš i pametno uzela telefon da snimi budalu koja je snima pa da ti se kad i ako negdje video izađe gdje ne treba, popne na glavu i sjebe te ko niko nikad!
 
Nebi rekao, ali zanimljiva teorija.

No meni se sve čini da je tebe jebala cijela divizija.
Sine, pa ti se bodeš!

Em si perverzni manijak koji po tramvajima snima cure bez njihovog dopuštenja, em si došao na forum da to podijeliš sa širokim auditorijumom, mislivši valjda da će ti se javiti 100 ljudi koji će ti reći: to majstore, snimaj ih i dalje, bravo, itd itd.

Eh kad ti se ne sviđa nečiji komentar, onda ga kreneš vrijeđat.

Vidi se iz svega ovoga da si ti slabog intelektualnog kapaciteta.
 
Poštovani gospodine,

zamolio bih Vas da se maknete sa ove teme koju sam ja otvorio jer Vama na ovoj temi nije mjesto.

Dodatno bih Vas zamolio da se nikad više ne oglasite ni na jednoj temi koju sam ja pokrenuo.
Dodatno, dodatno bih Vas zamolio da mi se nikad više ne obratite na ovom forumu ni na kojoj temi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh